החופש הגדול הגיע ואיתו גם מגיע הבאבלילה!
הבאבלילה הוא פרוייקט ייחודי שיוצא לדרך, זו השנה השניה, בהובלת מחלקת נוער ומחלקת טיפול בפרט במטרה למנוע שוטטות ושעמום של בני הנוער בלילות הקיץ המובילות לעיתים להתנהגויות סיכוניות. התוכנית מיועדת למסיימי כיתות ט'-יב כאשר מידי פעם ובחלק מהישובים יוזמנו גם מסיימי ז' וח'.
הבאבלילה הוא סוג של מועדון נוער נייד שעובר בין ישובי הערבה במהלך לילות חופשת הקיץ ואוסף סביבו את הנוער ליצירת חוויות חיוביות, מעוררות השראה של כיף ושל יחד.

את המועדון יובילו זוג מדריכים, חן חברוני ודניאל כרמי, חן בת 23, גרעינרית לשעבר (גרעין עודד) שחזרה בסיום שירותה הצבאי כמורה חיילת לחיות ולעבוד בערבה ודניאל בן 30, מדריך פנימייה ותיק עם ניסיון רב בעבודה עם בני נוער. יחד יושיטו חן ודניאל ידם לנוער ובאופן בלתי אמצעי יהוו סוג של כתובת, מוקד עניין והשראה בשעות הקטנות של הלילה.בעזרת כלי תחבורה מטעם המועצה, מדריכי הפרויקט יתניידו בין המושבים מ"עידן" ועד "פראן" בשעות הלילה, עם ציוד להקמת "זולה" (מחצלות וכריות), משחקים, מקרן סרטים, מגבר להשמעת מוזיקה ועוד המון הפתעות.

המועדון יציע שילוב של פעילות בלתי אמצעית יחד עם מגוון של פעילויות וסדנאות. השנה הוקם צוות של נוער מוביל אשר יחד עם מדריכי הבאבלילה יארגנו ויפיקו מספר אירועי שיא במהלך הקיץ.

בכל שבוע יצא פרסום לנוער עם התכנית לאותו השבוע דרך אתר הערבה, הפייסבוק, מיילים וווטסאפים אז אנא היו ערניים.עדכון:
15/7/2015


אירועי החודש
מופעל באמצעות מעוף, מגוון אפקט
ataşehir escort