פורום ערבה החדש !

הסבר - איך להשתמש בפורומים, שאלות ותשובות, סתם נסיונות.
זה המקום לבדוק - אין צורך בהרשמה.

מנהל: גילה טל

פורום ערבה החדש !

הודעהעל ידי יוסף א » יום ראשון 08 אוקטובר, 2006 16:47

בעניין הפורום
כל הכבוד והגיע הזמן לשיפור הפורום הזה.
אבל!
ניסיתי להרשם בחיי !
אבל כנראה שאם אתה לא נרשם עם כתובת של @Arava.co.il - סתם השערה !
תחכה לשווא לקבלת האימייל עם המפתח המיוחל ! עובדה שלא קיבלתי !
כנראה אבד בדרך על איזה שהוא שרת שחשב שזה חשוב לו או שזה מאוד לא חשוב.
נסיתי להרשם שוב, אין שום אפשרות! השם תפוס וכתובת האימיל כבר בשימוש.(כמובן)
אין שום אפשרות לבקש את המפתח המיוחל שוב, רק אם תבקש במיוחד אישית. (לא כל כך יעיל לאנונימים !).
אפילו הודעה זו לא יכולה להרשם בשמי בתוענה ש "מצטער, אך שם משתמש זה כבר תפוס"

אני בוודאי לא צריך ללמד אבל רק להזכיר ש:
ישנם מנגנונים המאפשרים לשלוח לכתובת האימייל את מפתח הרישום בשנית.
ישנם גם מנגנונים אחרים המאפשרים לפורום לשלוח תזכורות עם מפתח הרישום בכדי שיוכלו להרשם שוב.

גילה לטיפולך בבקשה.
יוסף א

בקשר לרישום

הודעהעל ידי גילה טל » יום ראשון 08 אוקטובר, 2006 17:21

יוסף

אין שום פריוילגיות לדואר של ערבה, אפשר להרשם בכל דואר, ועד עכשיו לא הייתה שום בעיה עם קבלת האישור - גם לדואר שלא בערבה. בדואר איתו נרשמים מקבלים רק כתובת עליה יש להקיש כדי לאמת את ההרשמה.
בכל מקרה - אין בעיה כרגע, אישרתי אותך ואתה מופיע כפעיל. נסה שוב להתחבר.

בנוסף, שים לב למערכת המסרים הפרטיים שלא הייתה לנו קודם וקיימת עכשיו - אתה יכול להשתמש בה..

יש גם פה מנגנון המאפשר לשלוח סיסמא למי ששכח (עד כמה שהבנתי המנגנון מחליף לך סיסמא, ואתה תמיד יכול שוב להחליף דרך הפרופיל) - כבר ניסינו וזה עובד.

אני מקווה שאחרי הבעיות ההתחלתיות בכל זאת הכל יעבוד חלק.. וברוך המצטרף לפורום! :vhappy:
סמל אישי של המשתמש
גילה טל
Site Admin

תודה שאישרת אותי

הודעהעל ידי יוסף » יום ראשון 08 אוקטובר, 2006 18:20

גילה תודה שאישרת אותי.
אך זה לא צריך לעבוד כך.
צריך שתהיה אפשרות להרשם ללא התערבות האחראי.
גם במידה והאימייל לא הגיע ליעדו משום מה.
אחרת יהיו לך הרבה נרשמים ולא פעילים ולא יוכלו להרשם שוב בכינוים עד לאישור או דחיה שלך .

שחזור סיסמה מוגבל למנויים בלבד, היות ובמצב כזה אני עדיין לא מנוי, אפשרות זו לא קיימת.

הרעיון במסרים הוא שההודעה היא אישית ולא ניתנת לקריאה על ידי מישהו אחר.(מלבד למנהל הפורום כמובן)
אך הפורום הוא לידיעה ולא להעברת מסרים אישים, לכך יש אין ספור תכניות מסרים.

שוב תודה
יוסף
סמל אישי של המשתמש
יוסף
אחראי

בענין ההרשמה

הודעהעל ידי גילה טל » יום ראשון 08 אוקטובר, 2006 19:35

יוסף
בהחלט צריך להיות מנגנון הרשמה עצמאי ובעובדה - הוא קיים כאן ובד"כ פועל, אם יש בעיה - ואין מערכת נטולת בעיות - אז לפעמים צריך להתערב. הפורום עדין חדש וצעיר, אך מערכות כאלו עובדות היטב עם אלפי משתמשים (לא המצאנו את הגלגל, אלא לקחנו פורום קיים), אני מתנצלת בשם הפורום על אי הנוחות ומקווה שבהמשך הדברים יתנהלו כיאות.

לגבי הודעות פרטיות, לא התכוונתי שזה יחליף את הכתיבה בפורום אלא שהשימוש בהן הוא דרך נוספת של תקשורת, כך זה מקובל ואין כאן אפשרות של מסרים מיידיים כי לא תמיד אתה יודע פרטים על הכותב בפורום.

אגב, מנהל הפורום לא קורא מסרים פרטיים של אנשים, כמו שמנהל שרת הדואר לא קורא אימיילים של אנשים, גם אם בעקרון הוא אולי יכול.

אם יש לך עוד הערות על ההתנהלות בפורום אשמח עם תכתוב, אני בעד ביקורת, אבל בבקשה ראה שאתה כותב במקום המתאים.
סמל אישי של המשתמש
גילה טל
Site Admin

חזור אל מערכת הפורומים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד