פורום משודרג

הסבר - איך להשתמש בפורומים, שאלות ותשובות, סתם נסיונות.
זה המקום לבדוק - אין צורך בהרשמה.

מנהל: גילה טל

פורום משודרג

הודעהעל ידי גילה טל » יום חמישי 18 ספטמבר, 2008 15:57

מי שהגיע לפורום בודאי שם לב שהפורום עבר שינוי ושידרוג.
בעקרון הפונקציות דומות, עם שינויים קלים. המראה קצת שונה אבל העקרונות דומים.
תתכן בעיה למי שהכניס בהרשמה סיסמא בעברית. במקרה כזה אפשר לפנות אלי ואאפס את הסיסמא.
מה שבודאי יחסר למבקרים הם ההודעות האחרונות בפורום. כיוון שזו גרסה שונה, לא ניתן להעביר את ההודעות מהפורום הקודם. אני מקווה שבקרוב ימצא פתרון.

שימו לב! יש עכשיו אפשרות לדווח על הודעות שאתם מוצאים שאינן תקינות / פוגעות וכד'.

אתם מוזמנים לבדוק ולהודיע על תקלות ובעיות ולשאול אם משהו לא ברור. :hflw:
גילה טל
"אינטרנט ערבה"
סמל אישי של המשתמש
גילה טל
Site Admin

Re: פורום משודרג

הודעהעל ידי דיתה » יום שבת 20 ספטמבר, 2008 8:16

גילה בוקר טוב!
האם "נושאים אחרונים בפורום" לא קיים יותר??
אם כן חבל, היה מאד נוח להגיע בדרך זו לכלל התגובות האחרונות.
שבת שלום
דיתה

Re: פורום משודרג

הודעהעל ידי גילה טל » יום שבת 20 ספטמבר, 2008 11:21

דיתה, לצערי התוספת שהתקנתי בגרסה הקודמת והייתה ממש מעולה, לא עובדת בגרסה הזאת. אני מחפשת פתרון טוב אחר ומקווה שימצא במהרה, גם אני חושבת שזה חשוב - אפילו הכי חשוב כרגע.

נא שימו לב, שמי שנכנס בתור משתמש רשום, רואה פורומים שיש בהם נושאים שהתעדכנו בצבע שונה (האיקון - סימלון ליד הפורום מופיע בצבע שונה) כמו כן הבחנתי שההבדל בצבעים לא מספיק גדול ואני מנסה לשנות את זה.

עוד אפשרויות: משתמש רשום יכול להכנס לפורום מסויים (למשל פורום תגובות) ואז למטה מימין לסמן לקבל עידכונים מפורום זה ואז על כל הודעה שתכתב בפורום הזה תתקבל הודעה במייל.

עוד אופציה שעשויה לעזור: מעל לפורומים ללחוץ על "הצג נושאים פעילים" ואז רואים את כל הנושאים שהשתנו לאחרונה, כאשר החדשים יותר למעלה.

מקווה שזה עוזר. בהמשך אתאר עוד אפשרויות נחמדות שקיימות בפורום החדש, במיוחד למשתמשים רשומים.
גילה טל
"אינטרנט ערבה"
סמל אישי של המשתמש
גילה טל
Site Admin

חזור אל מערכת הפורומים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד