מכתב מאישה נשואה לחברתה הרווקה(מתורגם מאנגלית)

בדיחות, תמונות מצחיקות, משחקים וכל מיני דברים שמעלים חיוך שמצאנו באינטרנט או הגיעו בדואר.
אתם מוזמנים להוסיף!

מכתב מאישה נשואה לחברתה הרווקה(מתורגם מאנגלית)

הודעהעל ידי אני...... » יום שני 08 אוקטובר, 2007 12:58

לוסי היקרה שלום
שמחתי לקבל את מכתבך
לגבי שאלתך אייך אנחנו מסתדרים ולאור הודעתך ה"משמחת" אני אשמח לחלוק איתך את ניסיוני.
כל בוקר כשפול מתעורר לעוד יום נפלא עם אותו פרצוף שפוף של כאב ותלונות על אי יכולתו לישון כל הלילה אני בוהה בו בתדהמה!מה לא ישן......בטח ישן.
נחר,גירבץ ,הפליץ וכמעט ז...ן והכל מתוך שינה.אני לעומת זאת קמתי מספר פעמים לטפל בתאומינו בני השנתיים,מהצד שאני הייתי בו ראיתי שהוא ישן טוב מאוד אבל הס מלהגיד לו זאת,זה עלול לפגוע ברגשותיו.
תפקידי בפרק זמן זה(בבוקר)הוא להכין לו פרוסות וקפה חם לעבודה על מנת שלא יבזבז את כספינו באף פונדק דרכים עלוב.
לאחר מכן אקח את הילדים לפעוטון אלך לעבודתי אאסוף את הילדים ואגיע הביתה .בהגיעי אבשל, אכבס ואנקה אשקה את הפרחים אקח את הילדים לטיול היומי בגן המשחקים ואדאג לעשות להם אמבטיה. בדיוק שניה אחרי שסיימתי את כל אלו פול יגיע מהעבודה עם פרצוף עייף ושפוף ויספר לי את סדר יומו לפרטים אני יעמיד פנים כמקשיבה תוך כדי הכנת ארוחת הערב.
לאחר ארוחת הערב הוא יישב לצפות בספורט האהוב עליו כדורגל או במידה ואין משחק הוא יצפה בשעשועון טלוויזיה שנקרא החוליה החלשה או בתרגום פשוט אייך להרוג איש את רעהו בלי להרגיש אשם.
לאחר שאשכיב את ילדיי במיטה ארד לסלון ואמצא אותו באותה תנוחה "מתעמל קלות" להתעמלות זו קוראים גירבוץ.
כשאצטרף אליו הוא ינסה למשוך אותי אל כיוונו (כן ממש עם אותה יד שלפני שניה היתה בבי...ם שלו בשבילו זה שיא הרומנטיקה הוא קורא לזה "לתת מעצמו")בעוד אני אנסה להתחמק בקלילות הוא ממש ינסה לתת לי מעצמו.......
באם נתפסתי באותה יד זדונית אמצא את ראשי מונחת בתנוחה לא טבעית קרוב מאוד למפשעה שלו כשהוא מחייך ושואל"מה את עושה?.. מה אני עושה?.....אני לא עושה כלום!
מה אתה עושה בשם האלוהים?
אז יגיע השלב בה יצוץ פרצוף שמזכיר במקצת את כלבת הקוקר ספנייל של שכנתי שימי לב זהו טריק גברי ידוע על מנת לעורר בך רגשות חמלה ויש להתעלם ממנו!
זה הזמן לחמוק לצד השני של הספה ולבהות קלות בטלוויזיה .שעה אחר כך כשאומר שהגיע זמן לישון הוא יביט בי בחיוך הריי זה מובן לו שזה הסימן שאני חמה,חמה אש ורוצה אותו במיטה! עכשיו!ערום גדול ושעיר זה שאני עייפה לא עולה על דעתו כלל.
זהו זה סדר יומי כאישה נשואה.
נשיקות חמות
לינדה

נ.ב
אנא ידעי אותי בהקדם הייכן יערך טקס הנישואים שלך
ושל ברנדון.
אני......

חזור אל גלישה עם חיוך

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים