חקלאות בהסבה

...וכמובן גם חקלאיות.. מה שקשור לנושא החקלאות בכלל ובערבה בפרט - ידיעות, עדכונים וגם שאלות ותשובות. מדריכים חקלאים מוזמנים להשתתף באופן פעיל.

חקלאות בהסבה

הודעהעל ידי עשן נמוג » יום רביעי 16 אפריל, 2008 18:26

[size=18]המשטרה חשפה מפעל לייצור ואריזת סם המריחואנה בחממה ביישוב עידן בערבה[/size

שוטרי יחידת מגן ימ"ר נגב עצרו היום עובד זר המתגורר ביישוב עידן שבערבה בחשד שגידל, ייצר וארז סמים מסוג מריחואנה. זאת לאחר שהבוקר נחשף מפעל לייצור ואריזת הסם בחממה שביישוב.

בחיפוש נמצאו עשרות שתילים של צמח הקנביס וכן נערך חיפוש במבנה סמוך בו אותרו סמים בתהליך של אריזה.

מה קורה חקלאים לא מרוויחים מספיק ? :?: או לא יודעים מה גדל בשדותיהם? :?: :wink: :twisted:
עשן נמוג

רכלנות

הודעהעל ידי ישראל » יום חמישי 17 אפריל, 2008 20:41

יש אמת אך הרכלנות היא ברמה נמוכה
יש אנשים מאחורי הסיפור הזה,הרכלנות
אינה במקומה :oops:
ישראל

הודעהעל ידי עשן נמוג » יום חמישי 17 אפריל, 2008 21:33

אין רכלנות יש אמת ,כל הכתוב נעתק מעיתון מעריב, חקלאי שלא יודע מה גדל בחלקותיו
לא יודע על מחלות ,ושאר ירקות, אני אישית מאמין שהחקלאי צריך להיות ער לכל מה שקורה במשק, ולא לאפשר לתאילנדים להכניס מריחואנה או צמחים שיכולים להביא לנו מחלות ,וירוסים ולהרוס לנו את החקלאות. אז בבקשה להיות ערנים החקלאות שלנו חשובה מאד צריך לשמור עליה עבור ילדינו ועתידנו. כדאי שלא נאפשר למתנדבים להרגיש בעלי הבית ושאין גבולות . :roll: :idea: :shock:
עשן נמוג

טיחואנה בערבה

הודעהעל ידי שאול » יום שישי 18 אפריל, 2008 10:23

נכון.אכן קרה ויכול לקרות אצל כל אחד בדרך זו או אחרת,אך מפה להתחיל ספקולציות ותוכחות? זה מגוחך רע ויכול להסיב הרבה נזק לכולנו.צר לי לאכזב אך מי שמצוי בפרטים יודע שמדובר באיש שאפילו לא הבין מה זה אומר אולי אם הוא היה קצת פחות עסוק בעשיה ציבורית תובענית ורצופה הוא היה שם לב לזה קצת קודם וחוסך לעצמו קצת דקירות.
חג שמח לכולם ויאללה מספיק להציק.
שאול

אתה מסטול?

הודעהעל ידי חמנוי » יום שבת 19 אפריל, 2008 15:01

עשן נמוג כתב:אין רכלנות יש אמת ,כל הכתוב נעתק מעיתון מעריב, חקלאי שלא יודע מה גדל בחלקותיו
לא יודע על מחלות ,ושאר ירקות, אני אישית מאמין שהחקלאי צריך להיות ער לכל מה שקורה במשק, ולא לאפשר לתאילנדים להכניס מריחואנה או צמחים שיכולים להביא לנו מחלות ,וירוסים ולהרוס לנו את החקלאות. אז בבקשה להיות ערנים החקלאות שלנו חשובה מאד צריך לשמור עליה עבור ילדינו ועתידנו. כדאי שלא נאפשר למתנדבים להרגיש בעלי הבית ושאין גבולות . :roll: :ide
a: :shock:

כל מה שעיתון מעריב כותב הוא אמת אה?
ושוב אתה לא יודע כלום אז תשתוק

ביי

---ההודעה נערכה--- [המערכת]
חמנוי

Re: אתה מסטול?

הודעהעל ידי חמנוי » יום ראשון 20 אפריל, 2008 8:24

חמנוי כתב:
עשן נמוג כתב:אין רכלנות יש אמת ,כל הכתוב נעתק מעיתון מעריב, חקלאי שלא יודע מה גדל בחלקותיו
לא יודע על מחלות ,ושאר ירקות, אני אישית מאמין שהחקלאי צריך להיות ער לכל מה שקורה במשק, ולא לאפשר לתאילנדים להכניס מריחואנה או צמחים שיכולים להביא לנו מחלות ,וירוסים ולהרוס לנו את החקלאות. אז בבקשה להיות ערנים החקלאות שלנו חשובה מאד צריך לשמור עליה עבור ילדינו ועתידנו. כדאי שלא נאפשר למתנדבים להרגיש בעלי הבית ושאין גבולות . :roll: :ide
a: :shock:

כל מה שעיתון מעריב כותב הוא אמת אה?
ושוב אתה לא יודע כלום אז תשתוק

ביי

למה הרסתם ?! הייתה הודעה יפה
וכל מה שכתבתי היה נכון לא קיללתי רק אמרתי את האמת.
איזה פורום לא נותנים להתבטות.
חבל מצב השמועות והרכילות בערבה קשה מאוד כל בן אדם שני ממציא סיפורים כאילו הוא היא שם והוא יודע הכל עד לפרטי הפרטים, לפעמים מה זה מגעיל לגור בערבה תחושה @#$
חמנוי

הודעהעל ידי עשן נמוג » יום שלישי 22 אפריל, 2008 15:28

חמנוי אתה בטוח לא חקלאי ,כאילו שאתה כן יודע ואת כן ההית שם , אני לפחות יודע פרטים ממקור ראשון וגם לחקלאי מעידן אמרתי חבל שאת לא בודק את השדות. ככה שאל תשחק אותה מכיר ויודע. לפעמים רע לגור בערבה עם אנשים שמסתתרים אחרי שמות לא מזוהים
וודאי הסיבה היא כי נגלה את פרצופם האמיתי , אם ההית גודל בערבה ההית מכיר את האנשים הטובים שיש בה ,ולא כמוך שהגיעו לפני כמה חודשים ומשחקים אותה מקומיים זה אתה אף פעם לא תהיה

עשן נמוג

הודעהעל ידי חמנוי » יום שישי 25 אפריל, 2008 22:39

עשן נמוג כתב:חמנוי אתה בטוח לא חקלאי ,כאילו שאתה כן יודע ואת כן ההית שם , אני לפחות יודע פרטים ממקור ראשון וגם לחקלאי מעידן אמרתי חבל שאת לא בודק את השדות. ככה שאל תשחק אותה מכיר ויודע. לפעמים רע לגור בערבה עם אנשים שמסתתרים אחרי שמות לא מזוהים
וודאי הסיבה היא כי נגלה את פרצופם האמיתי , אם ההית גודל בערבה ההית מכיר את האנשים הטובים שיש בה ,ולא כמוך שהגיעו לפני כמה חודשים ומשחקים אותה מקומיים זה אתה אף פעם לא תהיה

טעית בגדול אחי אני כן יודע אני כן הייתי שם, ואני יודע פרטים לא מעיתון מעריב.
אני מכיר את האיש אישית ואם הייתה מכיר אותו ויודע מה הוא עשה ועושה לא הייתה כותב את הדברים שכתבת

לא משחק אותה מכיר ויודע(זה המשחק שלך..) פשוט אתה לא מכיר ויודע ואתה כנראה לא מכיר גם את החקלאי שעושה דברים הרבא יותר חשובים(אתה יודע? מה הוא עושה?) מאשר להסתובב בין השורות בחציל.
וכן רע לגור בערבה בדיוק בגלל אנשים כמוך שפותחים את הפה הגדול שלהם.
אני גר פה יותר מעשרים שנה דרך אגב,

חמנוי

הודעהעל ידי עשן נמוג » יום ראשון 27 אפריל, 2008 9:28

חמנוי בדיוק כמו שאתה מסתתר בשם בדוי כדאי שתשאר אלמוני , אתה לא מכיר ואתה לא יודע ואתה לא גר בערבה יותר משנתיים וחצי , אתה לא חקלאי וגם לא תהיה , אני כן מכיר ואני כן יודע ואני מתדלק אצל החקלאי לא רק דלק , אם אתה יודע אז תשאל אותו מי זה עשן נמוג מהתמרים, ואם לא כדאי שתשאר אלמוני זה יותר בריא
עשן נמוג

הודעהעל ידי חמנוי » יום ראשון 27 אפריל, 2008 14:14

עשן נמוג כתב:חמנוי בדיוק כמו שאתה מסתתר בשם בדוי כדאי שתשאר אלמוני , אתה לא מכיר ואתה לא יודע ואתה לא גר בערבה יותר משנתיים וחצי , אתה לא חקלאי וגם לא תהיה , אני כן מכיר ואני כן יודע ואני מתדלק אצל החקלאי לא רק דלק , אם אתה יודע אז תשאל אותו מי זה עשן נמוג מהתמרים, ואם לא כדאי שתשאר אלמוני זה יותר בריא

חהחה אתה גדול,
עזוב יותר נמוך אני כבר לא יורד.
לא הבנתי מה עוד אתה מתדלק אצלו?
מי מהתמרים ? תמרן?

חמנוי

הודעהעל ידי עשן נמוג » יום ראשון 27 אפריל, 2008 15:08

לא רק דלק גם סולר .......... לא צריך לרדת יותר נמוך אתה בגובה הנכון
עשן נמוג

הודעהעל ידי חמיאיי » יום ראשון 27 אפריל, 2008 15:30

עשן נמוג כתב:לא רק דלק גם סולר .......... לא צריך לרדת יותר נמוך אתה בגובה הנכון

אההה שחכתי שסולר זה לא דלק
חמיאיי

הודעהעל ידי חמנוי » יום ראשון 27 אפריל, 2008 22:47

---ההודעה נמחקה--- [המערכת]
חמנוי

הודעהעל ידי עשן נמוג » יום שני 28 אפריל, 2008 7:59

חמנוי חלמנוי תהיה אינליגנט (בעצם אתה לא יכול) תכתוב הודעות שיעברו ולא ימחקו תחשוב קצת(או שגם זה קשה) לא חשוב אתה כל כך נמוך ואתה כבר נעלם כמו ההודעות שלך
מזלנו שהחקלאות לא בנויה על אנשים כמוך שמגיעים לערבה להרוס
עשן נמוג

חזור אל על חקלאות וחקלאים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד