חשיפה

מה שקשור לחינוך דור העתיד בערבה ולחינוך בכלל..
כדי לכתוב יש להרשם לפורום.

חשיפה

הודעהעל ידי אמא » יום שבת 24 פברואר, 2007 13:31

לכולם שלום!
למי שיש ילדים בביה"ס היסודי, וגם לא, נהנו ונהנים מביה"ס לדוגמא, השבוע היתה חשיפה, היה מדהים.
לכל מי שראה שמע תכתבו, חשוב להביא דברים חיובים גם כן
כמו כן למורות שהשקיעו ולמרגלית המנהלת שניצחה על המקהלה
כל הכבוד
אמא

הודעהעל ידי אנונימי » יום שבת 05 מאי, 2007 19:26

מרגלית ולצוות המנצח שלה,

כל הכבוד לכם כהורים בבית הספר אנחנו גאים שילדנו לומדים בו כל הכבוד לכם
ישר כח 8)
אנונימי

אין מה לפחד

הודעהעל ידי רינת » יום שבת 05 מאי, 2007 23:32

אני תושבת הערבה וכאשר נודע לי כי מרגלית תהיה מנהלת היסודי לפני שלוש שנים דאגתי. דאגתי כי פחדתי שעכשו נגלה בן אדם אחר, כבר לא מורה לספרות אלא מנהלת. וטעיתי ובגדול.
החברות שלי שהן מורות ביסודי מספרות על בן אדם שדורש אבל יודע לתת, מחבקת ומנחה ומעל הכל בן אדם מקצועי. ואני שלא רציתי לחזור ולהיות בבית הספר מסיבות אישיות שמחה עבור החברות שלי שבאות בכיף לבית הספר ונהנות מהעבודה.
אני גאה שהכרתי את מרגלית ואני גם יודעת שהפחד והחשש הוא זה שגורם להתלהם ולכתוב דברים לא נחמדים ואפילו מרושעים. השבוע פגשתי את מרגלית ,ראיתי איך הילדים באים אליה וכל אחד מהם הוא "נשמה" כמו שהיא אומרת, והיא היתה פגועה עד עמקי נשמתה. אני אומרת את הדברים כדי שכולנו נבין שאסור לפגוע במיוחד במישהו שעושה והיא עושה.
אני מקוה שלא נשברה והיא כן תעשה מאמץ עבור ילדנו למרות הפגיעה שנעשתה.
אני בטוחה שאחרי זמן מסויים גם המורים בחדר המורים בתיכון ירגישו טוב והעיקר לא לפגוע כי מגיע למרגלית כל הקרדיט כי הרבה דברים נעשים עבור ילדים ומשפחות בערבה שאף אחד לא יודע שהיא פועלת למענם.
אל תשברו את רוחו של מי שעושה להיפך כי אחר כך לא יהיה כבר במה להאחז.
רינת

מרגלית פגועה??

הודעהעל ידי אמא המומה » יום ראשון 06 מאי, 2007 8:57

עכשיו אני מתחילה להיות מודאגת.
שום דבר בשרשורים האלה לא הדאיג אותי כמו מה שאמרת, רינת, כמו זה שמרגלית פגועה.

מילא כל מיני משועממים חסרי הבנת הנקרא שמגיבים בכלל לא לעניין, אבל מרגלית???
ממנה הייתי מצפה להבין מה שכתבו פה ולהפריד בין הטפל והעיקר - למשל תגובות שלא הגיבו למה שהיה כתוב בכלל.

עצוב!!
אמא המומה

תודה

הודעהעל ידי חנוך » יום שני 07 מאי, 2007 8:00

תודה על הבנת הנקרא לגילה טל ולאמא ההמומה.
מי שמסית את הדיון לעבר אישיות מסוימת אחת מהשניים: או שהוא בעל רגישות מאוד גבוהה לאישיות ומטעמה, או שיש יד מכוונת להסית את הדיון לעניין טפל.
עדיין, אין הכנה לשנת הלימודים הבאה בביה"ס התיכון!!! זה מה שצריך להדאיג את כולם!
זמן ההתלבטויות איננו , גז, נעלם, נמוג... עכשיו - פעולה מיידית: מינוי צוות והכנת שנת הלימודים הבאה - גיוס מורים.
חנוך

הודעהעל ידי אחד אחד » יום שלישי 08 מאי, 2007 8:57

אתם קצת מאבדים את הידיים והרגליים.

לפי לדעתי אתם מדברים על רגשותיה של המנהלת, אני בספק אם היא בכלל מתייחסת לכל הנאמר בפורום מרגלית היא הכן אישה חזקה מאוד מנהלת טובה ויודעת להפריד בין עיקר לתפל
כאב לילדה בבית הספר היסודי אני סומך עליה שהיא מבינה כי היא אשת ציבור ואת השלכותיו של תפקידה.
אחד אחד

עוד פעם!

הודעהעל ידי הולמס » יום שלישי 08 מאי, 2007 13:36

הכן כך.
הולמס

חזור אל חינוך ודור צעיר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד