מורים-די

מה שקשור לחינוך דור העתיד בערבה ולחינוך בכלל..
כדי לכתוב יש להרשם לפורום.

מורים-די

הודעהעל ידי אמא » יום שני 14 מאי, 2007 17:16

חזרתי היום הבייתה ופשוט נדהמתי שביתי סיפרה לי שהתלמידים כתבו עצומה על מורה שפוטר. כששאלתי את הבת שלי מאיפה הרעיון הזה התברר שמורה בכיתה אמרה להם שגם הם יכולים להשפיע והם כתבו עצומה.
אני שואלת כל בר דעת מה קרה למורים בתיכון?ומה גרם לאותה מורה גאון להגיד את הדברים? מי הם בכלל הילדים שיביעו דיעה בעניינו של מורה כזה או אחר? מי אנחנו ההורים שנגיד על מורה כזה או אחר? יש מנהל ומפקח- זהו.
לך המורה הגיאונית שבכוונה אינני נוקטת כאן בשמך אבל כולם יודעים במי המדובר- את צריכה ללכת הבייתה. את לא דמות לחיקוי בכלל ואת רק גרמת לרעש מיותר ויותר מזה עברת על כל החוקים האפשריים בחינוך- את המרדת ילדים נגד החלטה ומחר הם יעשו את זה ומה יהיה אם המורה הבאה לא ימצא חן בעינייך?
את בושה למערכת ואני מציעה לך שאולי תצאי לבד כי אם יש למישהו שכל שיוציא אותך החוצה כי את לא דמות חינוכית.
ודבר נוסף- עצומה הפוכה תוגש ביום חמישי למפקח . מה דעתך עכשו??
אמא

אמממא?

הודעהעל ידי חחחחח » יום שני 14 מאי, 2007 20:34

כתבת פה הרבה שטויות אז נתחיל לאט לאט....
קודם כל בעניין העצומה זה נכון שהייתה מורה שאמרה שאפשר לעשות משהו בנידון אבל את זה היא אמרה לכתות הנמוכות (חטיבת ביינים)וכבר לפני תוכננה עצומה על ידי התיכון אחרי שהתיכון שמע אז חיברו ת'עצומה.בקשר לשאלה "מה גרם לאותה מורה להגיד..."אני לא יכול לדבר בשמה אבל לדעתי רצוי שעם נעשתה טעות שכולם הבינו שהייתה טעות ולא מוקדם לתקן אז למה לא לנסות?!
מי הם בכלל הילדים?!?..קראת לעצמך אמא אז אני מאוד מקווה שבתך לא תדע ששאלת את זה..אז הילדים זה אנחנו התלמידים שלומדים בבית ספר ולא כאלה תמימים וטיפשיים כמו שאתם חושבים אנחנו קצת יודעים מה עובר על בצפר ובסופו של דבר זה בשבלינו אז כמו המדינה כך הבצפר "דמוקרטיה" מוכר לך?זכותינו להציג את דעותינו אז גם עם בתך ואולי היא לא היחידה לא הסתדרה עם אותו מורה אל תצפי שמורה שמלמד כמה כתות מעל 90 תלמידים יתחבר לכולם צר לי לאכזב אותך אבל אין חיה כזאת!הלאה מי אתם ההורים?..אתם אלה שצריכים לתמוך ולעזור כשצריך ולא להתעלק ולהיות מעורב בהכל..יש מנהל נכון שגם הוא כבר פוטר אז מה אפשר לצפות ממנהל מתוסכל ומסכן?!..תפקידו של מורה ללמד לא להיות דמות לחיקוי. מעניין אותי מאוד מי יחתום על העצומה שלך.
חחחחח

תגובה לאמא

הודעהעל ידי תלמידה » יום שני 14 מאי, 2007 21:20

שלום לך
אני תלמידת תיכון בבית ספר בחטיבה העליונה ,כיתתנו החליטה על דעת עצמה לכתוב עצומה נגד פיטוריו של אותו מורה , אם כיתתה של בתך לא הייתה רושמת את עצומה זו הכיתה שלי הייתה כותבת אותה. ואת יודעת מה, כל הכבוד למורה שנתנה לתלמידים אפשרות להגיב על הנעשה בבית ספר.
אני לא אדבר כאן בשם כולם אלא בשם עצמי בלבד ואומר לך שמורה זה שמופטר הינו מורה שמשקיע מאוד בתלמידיו ובתור אחת שניגשת השנה לבחינת בגרות בנושא שהוא מלמד אותי, שדרך אגב זהו נושא מאוד קשה, המורה זה השקיע לא 100% בנו אלא 200%. הוא עורך לנו תיגבורים מעבר לשעות הלימודים, סיכומים, עוזר אישית, מדבר בגובה העיניים ומנסה למצוא פתרון לכל בעיה שעולה לנו.
אני לא יודעת מה בדיוק הסיבה העיקרית לפיטוריו אבל אני יכולה להגיד שבזכותו אני אצליח לעבור את הבגרות שלי בהצלחה!
תלמידה

אוי לבושה

הודעהעל ידי מורה » יום שני 14 מאי, 2007 22:01

אוי לבושה.אוי ואבוי למורה שכך אומר שהוא לא מודל לחיקוי.
אוי למורה שתלמידיו הפכו למעסיקיו, בושה לאמא-מורה שאישרה את העצומה,ובושה למורה שכך שיתפה את התלמידים בנעשה בחדר מורים.
לא ילד, זו לא דמוקרטיה בהסטוריה קוראים לזה אנרכיה.
מורה

הודעהעל ידי ... » יום שני 14 מאי, 2007 22:21

מאיפה את יודעת עם המורה היא זאת שאמרה שפיטרו אותו? אולי בכלל התמידים הם האלו שהעלו את זה והתקוממו בגלל זה?
איך בכלל אפשר לשפוט מורה על התנהגותה מבלי לדעת מה באמת הלך שם?!
זאת ממש חוצפה לדעתי!!
...

הודעהעל ידי אנונימי » יום שני 14 מאי, 2007 22:22

ויקום הגזר ויקה את הגנן

נו מה עכשיו אתם עוברים לחלק ב' מי מנהל את מי אז לכל אותם הורים הכל מתחיל מהבית לאותה מורה "חכמה" אל תקראי להורים ותומרי להם עד כמה בנם/תם לא לומדים ומאחרים לשעורים כי את הדוגמא הם לקחו ממך.

הילדים אינם אשמים כי כך חינכו אותם עכשיו מה תגידו שאנחנו בחברה דמוקרטית ופתוחה באו ונהפוך את בית הספר לבית ספר פתוח והכל כולל הכל.

ולכם ילדים יקרים תמשיכו להיות ילדים ותנו למבוגרים לנהל את הדו שיח.

בושה למערכת ביה"ס שנתנה לדבר כזה להתקיים.
אנונימי

הודעהעל ידי ת. חטיבה עליונה » יום שלישי 15 מאי, 2007 2:18

יש פה מלא דיונים והמון תלונות של הורים שזועמים על מצב בה"ס והנהלתו הלקויה,
כל אותם הורים גם עושים משהו כדי לשפר את המצב או שאתם רק מתלוננים פה ומקווים לטוב?

אם כן אז מה אתם עושים,כי מאיפה שאני נמצא קשה לי לראות.
ת. חטיבה עליונה

לאמא

הודעהעל ידי אורח » יום שלישי 15 מאי, 2007 9:02

אמא יקרה זהו ציטוט מתוך דבריך
חזרתי היום הבייתה ופשוט נדהמתי שביתי סיפרה לי שהתלמידים כתבו עצומה על מורה שפוטר. כששאלתי את הבת שלי מאיפה הרעיון הזה התברר שמורה בכיתה אמרה להם שגם הם יכולים להשפיע והם כתבו עצומה.
אני שואלת כל בר דעת מה קרה למורים בתיכון?ומה גרם לאותה מורה גאון להגיד את הדברים? מי הם בכלל הילדים שיביעו דיעה בעניינו של מורה כזה או אחר? מי אנחנו ההורים שנגיד על מורה כזה או אחר? יש מנהל ומפקח- זהו.

א. מדוע נדהמת - הנה הילדים מביעים דעה חיובית על מורה -די נדיר במחוזותינו!
ב. מה הנורא שמורה נותנת לילדים אפשרות לגיטימית להביע דעתם הטובה ? אגב על הבעת דעה שלילית נראה שהלגיטימציה באה מההורים!
ג. השאלה מי הם הילדים ? מוזרה, אלה הילדים של כל ההורים שמרשים לעצמם להביע דעה על כל החינוך ודעתם מבוססת על דעת ילדיהם, אלה הילדים שלך ושל כולם.
ד. נכון שיש מנהל רק הביטי אחורה לשבועיים האחרונים וראי זה פלא כיצד ההורים מתיחסים למנהל - פתאום ולצורך ענין אישי יש מנהל ?

לידיעתך עצומה אמיתית יוצאת כאשר התומכים בה חותמים בשמם המלא ואינם מתבישים בדעתם, מה שקורה בפורום (גם עכשיו) זה סוג של עצומה - רק שאנחנו הבוגרים קצת שונים.

כל עצומה היא הבעת דעה - מותר להביע דעה בצורה הוגנת והגונה לא בהכרח חיבים לפעול לפיה, אם יש שיקולים נוספים.

חשבי על זה לפני שאת מכנה מורה "גאון" וכו' כי מי את .... (ראי ציטוט דבריך)
אורח

בכיינים

הודעהעל ידי ...... » יום שלישי 15 מאי, 2007 15:46

יוואווו תפסיקו לעשות ביג דיל מכל דברררררררררר אתם חבורה של בכייניים ואתם מתנהגים כמו ילדים קטנים כל דבר שקצת לא ניראה לכם לא בסדר אתם מאשימיםם מישהו והולכים לזבל ת'שכל באינטרנט כמו איזה אנשים מטומטמים!!!
......

חזור אל חינוך ודור צעיר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד