שחיתות בוועד ההורים ובביה"ס

מה שקשור לחינוך דור העתיד בערבה ולחינוך בכלל..
כדי לכתוב יש להרשם לפורום.

שחיתות בוועד ההורים ובביה"ס

הודעהעל ידי מושחת » יום שלישי 30 אוקטובר, 2007 16:40

שלום,

במהלך חודשי הקיץ פורסם מנשר ובו הודיעה על טיפול בשיטה כלשהי ללקויות למידה. עד כאן הכל טוב ויפה.

1. מי שקרא את השורה האחרונה למד שפעילות זו יכולה להתבצע גם במהלך יום הלימודים (על שעות מערכת של בית הספר) באישור המנהלת.

2. מתברר "שקליניקת" הטיפולים מתקיימת בביה"ס התיכון. בשעות הלימודים הסדירות.

מכאן:
א. יש טעם לפגם שחינוך אפור מתקיים על חשבון לימודים סדירים באישור מנהלת בי"ס.
ב. יש ניגוד ענינים מאוד ברור בין אדם שיש לו תפקיד ציבורי בבי"ס, המשתמש במתקן של ביה"ס לצרכי רווח אישי.
ג. יש ניגוד עניינים מאוד גדול בין מנהלת בי"ס שמאפשרת מהלך מסוג זה לאדם שצריך לקבל או לשלול החלטות של ביה"ס ואמור להיות משולל אינטרסים לחלוטין מלבד טובת ילדינו.

יבוא כל אדם שרוצה לפתוח עסק ויקיים את משרדו בכתלי ביה"ס - כמה נוח, מיזוג, לוח וקרבה מאוד גדולה לקהל הלקוחות.

ראו זאת כמכרז פתוח!!!

למען הסר ספק: לו היה זה אדם פרטי שקיבל אישור ממישהו לקיים משרד לצרך רווח במתקן ביה"ס - לא תקין אבל מילא, בגלל האיזור ואפשרויותיו המעטות.

אך שליח ציבור שיש לו קשר ישיר עם המוסד שבו הוא מקיים את עסקיו הפרטיים זו כבר השחתה.

---ההודעה נערכה--- [המערכת]
שמועות, האשמות והשמצות של אנשים פרטיים - רק תחת זיהוי מלא!!
מושחת

לגילה

הודעהעל ידי לגילה » יום שלישי 30 אוקטובר, 2007 18:26

ממש פיספסת.
לא היה דבר מכל מה שכתבת. אין זו שמועה, השמצה ואין זה אדם פרטי. מדובר בעובדה ידועה שפורסמה בכתובים לקהל הרחב והאדם העומד מאחורי הענין הוא שליח ציבור.
בחרת למחוק. מעכשיו את הפכת את ההודעה להשמצה משום שרב הנסתר על הגלוי.
עדיף שתמחקי את כל ההודעה.
הפורום ישמש רק במה לשמועות והשמצות ולא יהיה בין השאר כלב השמירה של מנהל תקין.
גם כאן יש לפעול מתוך הגיון בריא ולא כאוטומט שרק רואה אזכור שם או תפקיד -מייד היד מוחקת.
לגילה

פרטים בבקשה

הודעהעל ידי דונה » יום רביעי 31 אוקטובר, 2007 9:31

לכותב ההודעה,
האם יש בידך את המסמך שפורסם ברבים בקיץ?
אולי טוב תעשה אם תפרסם כאן את הנייר ואיש איש לעצמו יעשה את הקישורים שלו ולא תואשם בהשמצות..
מזה זמן רב יש תנודות לכיוונים של מהלכים לא תקינים, אני רק לא הבנתי למה הטענה היא נגד ועד הורים ולא בית הספר, אם תפרסם את הנייר אולי נבין?
דונה

הודעהעל ידי אזרח » יום רביעי 31 אוקטובר, 2007 19:33

הפניה היא לוועד הורים.
וזה העניין בדיוק. לא האיש הפרטי אלא האדם הציבורי הנהנה משירותי משרד חינם.
שירותי המשרד עלולים להיתפס כטובת הנאה ממנהלת ביה"ס כלפי אדם שלעיתים צריך לא להסכים עם מהלכים המתקיימים בביה"ס.
האם הוא לא יחשוש לאבד את מקור פרנסתו?
האם המנהלת לא תנצל את "עשיית הטובה" הזו?

אזרח

בושה

הודעהעל ידי דורית » יום חמישי 01 נובמבר, 2007 12:17

כל הכבוד.
כל הכבוד על צרות העין ורוע הלב.
קבלו טפיחה על השכם על ההרס שאתם עושים לכלל המערכת.
בואו נראה מה עכשו:

הצוות שעובד בביה"ס ונותן טיפולים כדי שהילדים לא ינדדו עד התחנה ולא יתנתקו משטח הכיתה- יחזור לתחנה- כי זה לא חוקי.

כל הסייעות שמלוות ילדים שזקוקים לעזרה (לא חינוך מיוחד) ילכו הבייתה ושההורים ידאגו לילדים שלהם אחר הצהריים - כי זה לא חוקי

כל העובדים בבוסתן שמקבלים משכורת מחברת אדום ילכו הבייתה כי זה לא חוקי להיות מועסק ע"י הורים

אז מה אם זה לטובת הילדים? זה מה שחשוב?

אורית קלומק תלך הבייתה- ככה
דבי רבינס- כי היא אישתו של עזרא רבינס שמתמודד לבחירות- זה קירבה למנהלת- היא תושפע

אוסאן תלך הבייתה כי היא בכלל.....מה?

אורנה טל תלך הבייתה
ועוד ועוד.

אבל הכי חשוב וזה מה שרציתם אנשים רעים- כואב לכם הלב שמרגלית מצליחה.
זה קשה לראות הצלחה- ועוד בחינוך????

הצלחתם אנשים רעים- הילדים הפסידו- הילדים שלכם שלנו.
עכשו הכל יהיה אחר הצהריים, או בתחנה- ועכשו תשלמו עוד כסף לתחנה.
בוסתן- זה ממש לא חשוב- שילמדו עוד בכיתה- הרי על זה המורים מקבלים משכורת.

כל הכבוד
דורית

הודעהעל ידי עדי » יום חמישי 01 נובמבר, 2007 12:50

תגידו ירדתם מהפסים!!!

על מה אתם בדיוק מדברים? אייזה שליח ציבור? איזה "טובות הנאה מקבלת מנהלת בית הספר"? ממתיי אתם התחלתם לבדוק את טובות ההנאה של אנשי הציבור? האם זה בגלל הבחירות?!

לגבי מרגלית מור ניתן לומר עליה כל העולה לכם אבל מכאן ועד העדפות, שחיתויות וגיפה אחרת המרחק הוא עצום כמו כביש הערבה.

בסה"כ אורית קלומרק רצתה יחד עם מרגלית לעשות טוב בתוכנית השמיניות וזה היה לטובת ילדנו והקדמותם.
מיום ליום אני מבינה כי הרוע הנמצא ביננו "תושבי הערבה" פשוט בושה בושה לחברה הקיימת היום בערבה, אני מתביישת ממה שאנו נותנים לילדנו ללמוד מאיתנו.

לאותו מפיץ חסר ערך עצמי תעשה שעורי בית טוב טוב כי השמועות אשר אתה מפריח כמו כדור פורח פוגעים בנו הן ברמה האישית והן ברמה מקצועית בנתינה שלנו לקדם את ילדנו.

תתביישו לכם....................... :twisted:
עדי

?לעדי ודורית

הודעהעל ידי חנן » יום חמישי 01 נובמבר, 2007 13:33

לא כל מי שלא חושב כמוכן גברות נכבדות הוא איש רע.
מותר לאנשים לשאול שאלות על בעיות ואפילו לכאורה במערכת. זה שאתן נכנסות להיסטריה ומייחסות לזה קנאה במרגלית (????) ומשליכות מזה תוהו ובוהו ואסון לכולם לא אומר שזה לא נכון.
אם יש משהו לא תקין ונוגד את החוקים או הכללים הוא לא צריך להיות במערכת שלנו גם אם זה אומר שתהיה"הרחקת התלמידים משטח הכתה" לשעתיים כלומר הליכה בת ארבע דקות לתחנה של תיכוניסטים שבהחלט יכולים להתגבר על הטראומה הזאת לא מדובר על ילדים מכתה גימל..... לא להגזים ולא לנפח סתם. חוץ מזה שכלום עוד לא קרה ולא ברור כמה מהטענה יש בה אמת. אם אתן מתביישות תתביישו בשקט. מי שיש לו שאלות יכול לשאול, מדינה חופשית זוכרות?וכאמור אפילו לא יודעים אם זה נכון.......
חנן

הודעהעל ידי בירה נשר » יום חמישי 01 נובמבר, 2007 23:12

מה הקשר בכלל? מי היסטרי?
הגברות מוציאות את הדברים מפרופורציות??
ה"מפיץ" הוא ההיסטרי.
אשכרה יש אנשים שיושבים כל היום בעמדת תצפית נוחה, ומחפשים את ה"הונאה הבאה"!
זה מתוך שעמום.
אם יש למישהו שאלה, כפי שאתה מציג זאת בדמוקרטיות רבה, שילך ויברר באופן בילתי אנונימי ואצל המקור. אם אחר כך יהיו לו השגות על מידת היושר, יישב האדון המכובד אצל הגב' מרגלית "הפושעת" ויאמר לה את דבריו. היה ולא יקבל תשובות מספקות יתקדם.
אבל למה? כמה נוח שאפשר לעשות מהומה על לא מאומה בפורום.......איזה כיף!!
זה באמת רק רוע. ורוע הוא הרי תוצאה של תסכול וזה, יכול להיות תוצאה של המון דברים. אבל מה שבטוח שכשמשועממים נורא, הכל מתעצם.
get a life man
:!:
בירה נשר

מדינה דמוקרטית

הודעהעל ידי חנן » יום שישי 02 נובמבר, 2007 11:35

כנראה אתה לא יודע איך מתנהלים פורומים בימינו אנשים נכנסים בניקים ואומרים ושואלים ודנים במה שעולה על דעתם. ה"מפיץ" עשה ככה ומותר לו. אף אחד לא חייב ללכת למרגלית ולשאול ואת הכינוי "פושעת" אתה אמרת ולא אף אחד אחר.....היא חייבת להראות שהכל תקין אצלה וזה נקרא שקיפות. אם יש תשובה לזה - קדימה. אם זה לא נכון - תגידו את זה. זה פשוט היסטרי וקומוניסטי להחליט שמי שלא חושב כמוך הוא רשע , אולי להיפך? אולי לרשעים יותר נוח שאף אחד לא יפריע להם לעשות כל מה שבא להם כי לאף אחד לא נעים להגיד ואם משהו אומר משהו קוראים לו רשע?
אם כמו שכתבה עדי : "הצוות שעובד בביה"ס ונותן טיפולים כדי שהילדים לא ינדדו עד התחנה ולא יתנתקו משטח הכיתה- יחזור לתחנה- כי זה לא חוקי". אז היא יודעת שזה לא חוקי ואחרים יודעים שזה לא חוקי, אז מה השאלה בכלל? מה שלא חוקי צריך לעוף.אנחנו גם חלק ממדינת ישראל או שקרה משהו כשלא שמתי לב? בדרך כלל לחוק יש משמעות בעולם שלי ואנחנו לא יוצאי דופן הוא נועד למטרה כלשהי. אם יש בעיה עם החוק תפנו לבגץ ותדרשו לשנות את החוק כי הוא לא מתאים לכמה תושבי ערבה. ואז הכל יהיה חוקי ולאף אחד לא תהיה זכות לבוא בטענות. כל עוד נעשים דברים לא חוקיים (אם נעשים דברים לא חוקיים)מותר וצריך להגיד אותם ומי שאחראי חייב לטפל או להיות מטופל......
במדינה דמוקרטית לאזרח מותר לעשות כל מה שהחוק לא אוסר עליו(כמו לכתוב שאלות ותלונות בפורום) ולרשות מותר לעשות רק מה שהחוק מרשה לה (כלומר חייבת לציית לחוק בלבד)

הנושא הספציפי הוא תיאורטי כי אין לי מושג אם באמת עוברים על החוק או לא, עדי כנראה יודעת שכן אבל זה לא חשוב בעיניה. העניין הוא שזה פדגוגיה זולה ללכלך על מי שחושב אחרת ומעיז לשאול שאלות שקשורות בהתנהלות ציבורית.
אם כבר מדברים על אנונימיות שימו לב שפורום הבחירות גווע לגמרי מאז שהורידו את האפשרות לכתיבה לא מזוהה-בדיוק מהסיבה שכתבתי כאן.
חנן

לחנן

הודעהעל ידי יעל » יום שישי 02 נובמבר, 2007 12:26

נידרשת לתקן "חוות דעת" שלך שנראית לי שגויה בשל הבנת קריאה לא נכונה.
דורית כתבה (גם לא עדי כפי שציינת) את דבריה בלעג. כוונתה היתה להראות שבחיטוט
וירידה לפרטים מי שיצא מופסד זה הציבור כולו. היא לא הצביעה בדבריה על ידע אישי
או אחר ומזמינה אותה לתקן אותי אם הבנתי לא נכון.

איני מצויה באשר נכתב אבל -
אם נעשו דברים שהם לטובת התלמידים אשר ייצאו מופסדים אם הם לא ייעשו -
ממש לא איכפת לי ולא צרה עיני בערך המוסף שיזוכה מי שגרם לכך.

ורק דבר אחד יש לי לומר לזכות מרבית מייבאי ומייצאי הסקופים בחסות שקיפות הניקים:
גם הם עצמם כנראה מכירים בסיבה האמיתית לכתיבתם - לכן שקופים.

שבת שלום
יעלית.
יעל
אחראי

צדקת

הודעהעל ידי דורית » יום שישי 02 נובמבר, 2007 18:55

צדקת מאוד אישה שפויה במחוזותנו

וכמה מוזר- איך חזר חנן לרשומות?
האם השמות ההם ממתקפת הקיץ חוזרים?

חנן- זה היה לעג בריש גלי- אתם לא יודעים ולא מבינים על מה אתם מדברים.

וחוץ מזה- האם המתקפה היא על יור ועד ההורים או על המנהלת?

אני קוראת לכל הקולות השפויים, לכל האנשים שעדיין יודעים צדק ויושר מהו-
קומו, הגידו את דבריכם
דורית

Re: פדגוגיה זולה . . . .

הודעהעל ידי רוני סיבוני » יום שישי 02 נובמבר, 2007 22:00

כשאף אחד לא יודע מי אתה אפשר לכתוב גם בשפה כזו :

חנן כתב:. העניין הוא שזה פדגוגיה זולה ללכלך על מי שחושב אחרת ומעיז לשאול שאלות שקשורות בהתנהלות ציבורית..

מישהו יסביר לי מה זה " פדגוגיה זולה " ? :lol:
עד כמה שאני יודעת , הפדגוגיה דווקא יקרה לנו מאוד ( תרתי משמע )
אילו היית מזדהה היית שוקל ובודק היטב כל מילה ולא היית יוצר צרוף מגוחך כזה .

שבת שלווה ורגועה לכל תושבי הערבה

רוני
רוני סיבוני
משתמש ותיק

אולי דמגוגיה..

הודעהעל ידי אכפת לי » יום שישי 02 נובמבר, 2007 23:47

האם התכוונת לדמגוגיה זולה?
דומה אבל שונה..
אכפת לי

דרך נוספת לבלבל את המוח שנשרף בשמש

הודעהעל ידי מזי » יום שבת 03 נובמבר, 2007 8:45

קהל נכבד, סגרו את פורום הבחירות לאנונימים ,פרצתם גדר.
לפני מספר שנים ,ביה"ס היסודי היה עלוב תרתי משמע, מאז שמרגלית מור הגיעה לשם , הכל קפץ לרמה גבוהה וטובה.
כך ,נקווה ,שגם בתיכון, יקח זמן , סבלנות.
ועד הורים: קבוצה של אנשים, התורמת מזמנה, לא יושבת במרפסת וטוחנת,אנא הפסיקו להשמיץ, תנו למתנדבים את הכבוד המגיע להם, אל תבריחו אותם, יש אנשים נהדרים
שעושים בהתנדבות עבודת קודש.
לספק רצונות של אנשים במחוז שלנו קשה מאוד, הורים לא רוצים שיעורי בית, הורים לא רוצים להעיר את ילדם, הורים , רוצים גן פתוח, כיתה פתוחה, מה לעשות ,שאנחנו מעט והיא אפשר לספק את ההורים.
דרך אגב, בשום תחום באזור, בלתי אפשרי אצלנו.
תנו כבוד לחינוך למען ילדכם, ואל תעזרו להם ללמוד לזלזל בתרומות של אנשים, ההפך, למדו אותם לתת ולכבדאת המורים, והמבוגרים מהם שעוזרים להם.
בברכה
מזי

הרבה פרגון לא יזיק

הודעהעל ידי דורית » יום שבת 03 נובמבר, 2007 14:28

צריך גם לומר שזהו בית הספר מבין הבודדים שלא שובת בימים שבהם מערכת החינוך במדינה קורסת.

בית הספר יכול היה לצאת לשביתה בשניות אבל עובדה הוא עובד ולא רק זה- כשהילד שלי לומד 10 שעות בשבוע מתמתיקה כדי שיהיה מוכן לבחינת חורף אז אנחנו צריכים לפרגן ובגדול.

יש לי הרגשה שפשוט ברגע שנסגר פורום הבחירות מתקיפים דרך בית הספר,זוהי רבותי דרכה של פוליטיקה מסריחה ולא ישרה

אז אולי הגיע הזמן להשבית בכל זאת?

דורית

הבא

חזור אל חינוך ודור צעיר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד