שחיתות בוועד ההורים ובביה"ס

מה שקשור לחינוך דור העתיד בערבה ולחינוך בכלל..
כדי לכתוב יש להרשם לפורום.

גילה למה?

הודעהעל ידי דורית » יום שבת 03 נובמבר, 2007 17:14

למה קיצצת את מה שכתבתי? לא היו שמות למה? כי זה האמת?
למה מה שכתוב על מרגלית את משאירה?
כי עליה מותר?
למה חתכת את הכוונות להחליף את מרגלית?
למה השמטת את הזהות גם שלא נקבעה בשם?
דורית

הודעהעל ידי ללא ילדים » יום שבת 03 נובמבר, 2007 21:37

אין לי ילדים במערכת החינוך.
אולם, מקריאה בפתח הדברים עד לסוף השרשור אין שום קשר.
אם נעשה מעשה בלתי חוקי, אזי יש להפסיקו לאלתר תוך בירור אצל מי שצריך לברר את הסוגיה - ראש המועצה בעלת האחריות על מתקן בית הספר.
אם בדרך אגב נחשפים דברים אחרים בלתי חוקיים גם בזה יש לטפל.
אין קשר בין איכות ההנהלה לרוח ההתנדבות וכו'.
יש כאן רק כמו שנכתב בהתחלה "ניגוד ענינים" וטעם רע.
יתכן ולא הוקדשה מחשבה מרוב רצון לעשות טוב.(נחשוב חיובי)
לא הייתי רוצה שילדי יחשפו למעשים בלתי חוקיים אפילו בשם "ההחלקה, עיגול פינות" למענם.
בית הספר מייצג גם חינוך לשמירת חוק. כדאי שיאמץ זאת הלכה למעשה.
ללא ילדים

תגובות

הודעהעל ידי חנן » יום ראשון 04 נובמבר, 2007 9:48

א.לגבי הפדגוגיה הזולה- אני בעצמי צחקתי על עצמי כשקראתי את התיקון- טעות טועים טעינו ונטעה...אם הייתי כותב בשם מזוהה זה לא היה יוצא אחרת.
ב.לגבי מה שכתבה יעלית שאני מאוד מעריך את מה שהיא כותבת בדרך כלל - הפעם פספסת. אם משהו לא חוקי אפילו אם הילדים מ"מרויחים" ממנו בטווח הקצר הנראה לעין ועוד משהו מרוויח גם- אם זה לא חוקי אסור שזה יהיה כי זה פתח להרבה בעיות מכיוונים שלא חשבת עליהם וגם אני לא יכול לחשוב עליהם. ברגע שסוטים מהדרך החוקית נפתח פוטנציאל ענק לבעיות - אתה חשוף והמערכת חשופה: ביקורות, קיצוצים, סגירה, העברת האחריות לגורם חוץ- כל מיני פעולות ענישה שהמדינה מפעילה כלפי רשות שסוטה מהחוק. בסופו של דבר פעם זה יתפוצץ ואז הילדים יפסידו הרבה יותר. אולי לא השמיניסטים של היום, אבל בטוח השמיניסטים של עוד שלוש שנים - למה להם לא מגיע?ג.אם "מגמישים" לטובת הילדים ופלוני מרוויח מחר יבוא אלמוני ויגיד למה רק הוא גם אני יכול ורוצה ומגיע לי. ואחריו עוד שלושים פלונים שדורשים גם הם להרוויח מלעזור לילדים. אם הרשות עובדת רק לפי החוק היא יכולה להתמודד בלי בעיה. אם היא עוברת על החוק היא שמה עצמה במקום מסוכן מאוד.
אסור לרשות לסטות מהחוק, מה יותר ברור מזה?
ד.אני לא מבין למה השם של מרגלית עולה כל הזמן וכולם קופצים להגן עליה כאילו מישהו אמר עליה משהו רע? וועד הורים אותו דבר- מי שמתנדב כל הכבוד לו, מה הקשר בין זה לבין איזו פעילות לא חוקית שאולי נעשית על ידי אחד מהחברים שם? זה לא משליך על אף אחד אחר חוץ מאותו אדם.
ה.שוב הכל לכאורה, אני לא מצוי בפרטים, אני מדבר על עקרון.
במערכת ציבורית כמו בית ספר- רק לפי החוק והספר, כל דבר אחר- החוצה! גם אם נראה לנו שזה יותר טוב כרגע- החוק יבוא בהפתעה ויהיה הרבה יותר כואב.
חנן

לחנן הבכין

הודעהעל ידי חיננית » יום ראשון 04 נובמבר, 2007 10:46

חנן, אתה אוהב בלגן נכון?

בריאות אושר והצלחה, ודי מספיק או שתגיד מה שאתה רוצה ללא השתפנות או קח איתך את סודך איש יקר.
חיננית

הקודם

חזור אל חינוך ודור צעיר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד