מנהלים דגולים

מה שקשור לחינוך דור העתיד בערבה ולחינוך בכלל..
כדי לכתוב יש להרשם לפורום.

מנהלים דגולים

הודעהעל ידי מורה » יום שישי 23 נובמבר, 2007 14:22

בושה, אין מילה אחרת לאמירה אתמול שנאמרה בפאנל בנוכחות כלל תלמידי בית הספר

ניצול הבמה שניתנה לשלושת המתמודדים פעם ראשונה בתולדות הערבה על מנת לאפשר לתלמידי בית הספר לדעת מהי אזרחות ולחוש אותה היה מזעזע.

אני מורה בבית הספר וגאה להיות מורה ושמחה שניתנה לי ההזדמנות לעבוד עם המנהלת הנוכחית.
אם ראש המועצה התפשרה על המנהלת הרי שעליה לשים את המפתחות וללכת הבייתה
לנצל במה לאמירה מבישה שכזאת בנוכחות כלל התלמידים היא בושה וחרפה

ולמנהלת שהחזיקה שעה וחצי בגלל ובעבור התלמידים בלבד- יישר כוח.
מורה

מנהיגות ודמגוגיה זולה

הודעהעל ידי מנחם קובי » יום שישי 23 נובמבר, 2007 14:36

לתושבי הערבה בכלל וספיר בפרט,

שבועות ארוכים חשבתי שמן הראוי להתנהל באופן מכובד בנושאים בוערים גם אם הם קרובים אליך באופן כזה או אחר. החלטתי להביע דעתי בקול רם ובגלוי :

אנו נמצאים בפני בחירות בהן נקבע מי תהיה המנהיגות שתוביל את הקהילה הקרויה ערבה תיכונה.
אותה מנהיגות צריכה ומתפקידה להיות רגישה לרחשי ליבם של התושבים הן מבחינה כלכלית והן מבחינה חברתית

מנהיגות שמזלזלת בחלק מהקהילה, מעליבה ואינה מקדמת אותו אינה מנהיגות ולא מגיעה לה הזדמנות נוספת.

מנהיגות שאינה מבינה שחינוך הוא לב ליבה של הקהילה וגם עתידה אינה מנהיגות שיכולה להוביל
מנהיגות שאינה מקיימת את הבטחותיה - אינה ראויה להוביל

כאדם קרוב ,ויש שיאמרו ברשעות - בעל עניין, לא מצאתי במנהיגות הנוכחית אלא רצון ליצור שקט מדומה ולהרדים את הסביבה גם המחיר של פגיעה באדם ובקבוצות בקהילה

נסיון לפגוע ולעלוב באדם בעל תפקיד אל מול הילדים ואל מול הצוות הוא נסיון עלוב שראוי לגינוי.
מנחם קובי

הודעהעל ידי אורחת » יום שישי 23 נובמבר, 2007 16:18

תענוג לקרוא הודעות המנוסחות בלשון כה רהוטה ומכבדת את כותביהן!

ומה חדש? וכבר התנהל כאן בקיץ דיון כל כך ארוך ומפותל, לאחר פיטורי רון מנדיל מהמתנ"ס, ויורם רון מבי"ס, שכל אחד מחזיק פה בדיוק יומיים. היה מי שאמר שצריך אנשים מפה!היה מי שצידד כל כך בפיטורי השניים האלה ואמר שנכון, אמנם זה נראה כמו דפוס אבל זה באמת בגלל שהם פשוט לא מוצלחים... נו, אז מרגלית מפה, ושנים מחזיקה ביד רמה בי"ס יסודי, וכשזה מגיע לתיכון שם מעורבים "השילטונות" המקומיים, הכל פתאם משתבש. זה כל כך צפוי! מה עכשיו יגידו ועד הורי בי"ס שתמכו בסילוקו של יורם והנהלת המתנ"ס שהתנדבה "להציל" את רון מנדיל?

---ההודעה נערכה--- [המערכת]
אורחת

מנהלים דגולים

הודעהעל ידי אורית קלומק » יום שישי 23 נובמבר, 2007 17:44

בשמי ובשם חברי בועד הורים של ביה"ס היסודי, אני מבקשת להביע את
תמיכתנו במרגלית, אנו מחזקים ידיה ומעריכים את עבודתה המסורה והמקצועית.
אנו מאמינים כי מלאכתה אומנותה ומי יתן ותמשיך בעשיה החנוכית הברוכה
גם בעתיד.
אורית קלומק.
אורית קלומק
משתמש חדש

הצדקנות משתלמת?

הודעהעל ידי עוד צדקן... » יום שישי 23 נובמבר, 2007 21:53

מנחם היקר,
הצלחת בקשרייך האישיים להעמיד את המנהלת במקומה כמנהלת בית הספר. לא תוכל לחלוק על כך.
הצלחת עם מי? עם ראש הרשות כמובן.
כשהיה נוח, ראש הרשות היא חברה.
כשלא נוח, אוייבת.
אינני נמנית עם חוג מעריציה של יו"ר המועצה וגם אני מפללת לשינוי ועכשיו אבל...בלי צדקנות אדוני המנהל.

עוד צדקן...

מה קורה פה?

הודעהעל ידי תושב » יום שבת 24 נובמבר, 2007 1:02

לא יודע מה היה, מי אמר מה כי אין לי ילדים בבית הספר התיכון אבל....

מרגלית, רון, רו כל שם אחר אלו אנשים שהגיעו בשביל לעזור לחינוך ללמד ולתמוך בילדינו...

האם אנו צריכים לסלק אותם או להוקיע אותם מאיתנו בגלל שלדעתנו או לדעת משיהו הם לא טובים ???

גם אם יש מנהל שאינו עושה מספיק את העבודה (ואני ממש לא חושב שזה המצב עם רון ומרגלית), יש דרך להיפרד יש דרך להגיד "תודה לא מתאים" אבל לפני הילדים או לסלק מישהו שהגיע כדי לתרום ולעזור אחרי שעקר את משפחתו ממקום אחר ?

צריך לעשות לזה סוף וזה ממש לא קשור לבחירות - לוקיחים מנהלת שאמרו שהיא טובה מאוד ביסודי ונותנים לה לעשות עוד ועוד באם יש משהו שהיא לא עושה מספיק טוב אפשר וצריך להסביר ולהאיר פנים כי כל כוונותיה הם טובות אחרת לא הייתה בוחרת מיקצוע חינוכי......

לך מרגלית נשאר לי לאחל לך המון הצלחה ותמשיכי להיות חזקה (למשפחתך אאחל שלא ייפגעו מאנשים קטנים), ואם למישהו פה יש בעיות איתך אז נראה שאת פשוט טובה מידי בשביל האיזור והאיזור לא ראוי למנהלת טובה כמוך!!!

לך רון נשאר לאחל בהצלחה בצפון ונקווה שאתה ובני משפחתך המקסימים תישארו איתנו על מנת לגוון את האוכלוסייה המקולקלת שבאיזור....

לכם שם בצפון הרחוק - קיבלתם את רון ואולי גם מרגלית בדרך, חזקו אותו, חבקו אותו ותנו לו יד חופשית והוא כבר יעשה את העבודה וישפר אץ חייכם עם מתנ"ס מדהים.

תהנו ממנו ואל תשכחו גם לפרגן לו לא כמו פה בערבה בציניות אלא לפרגן באמת כי העבודה הזו היא תרומה ענקית לקהילה

שיהיה שבוע נפלא לכל האנשים ה"טובים"
תושב

תקיעת סכין מאחור

הודעהעל ידי מ.כל » יום שבת 24 נובמבר, 2007 10:12

גילה, כל מה שנכתב כאן פוליטי בהחלט, ניתנת במה לא במקום ותקיעת סכין בגבה של לילך
לא ראוי בכלל.
יש לכם שלושה ימים ותתאפקו, בואו נראה מה לעדר נמושות יקרה אחרי.
מ.כל

מנהלת בית הספר

הודעהעל ידי אמא » יום שבת 24 נובמבר, 2007 11:10

אני לא יודעת אם מישהו שם לב אבל.... לילך מתפארת בכל הזדמנות, כולל הברושורים המושקעים שלה, שהיא עשתה מהלך שלאף אחד לא היה האומץ לעשות והוא "איחוד שני בתי הספר" היא זו שיזמה, ביקשה ממרגלית ליישם לאור עבודתה הברוכה ביסודי אז.... בעצם מי שיורק לבאר ממנו הוא שותה זו לילך !
מרגלית לא היתה זו שרצתה בכך אלא לילך - אל תשכחו את זה !!!
מרגלית עושה את כל שביכולתה על מנת לשפר, לקדם ולהוביל את שני בתי הספר. זו עבודה לא קלה בכלל ואנחנו צריכים רק להודות לה על המוכנות שלה לעשות זאת שלא לדבר על היכולות המדהימות שלה !

אם לילך אומרת שאין כאן באזור מנהלים ראויים אז למה פנתה למרגלית??? למה היא מתפארת בצעד "ענק" שעשתה ???
בכל מקרה גם אם היא חושבת שהמינוי לא טוב (דבר מפליא לכשעצמו), יש דרך להגיד את הדברים, בטח שלא לפני תלמידי בית הספר.

לך מרגלית ולכל צוות שני בתי הספר אני אומרת חיזקו ואימצו, אתם עושים עבודת קודש, מי ייתן ולא תפגעו מכל הנאמר.

שבת שלום והרבה אהבה
אמא

מה זו החגיגה הזו

הודעהעל ידי יעל » יום שבת 24 נובמבר, 2007 12:27

לא ברור לי איך אנשים שנשמעים מקריאה כבוגרים, נסחפים בלי לחשוב פעמיים?

פתחו את הנושא דברים בשפה שפויה ולא מתלהמת שלפחות ממה ששמעתי מחברים נוספים
שנכחו - נכתבו בשל חוסר הבנת הנאמר או לקיחת מילה שנאמרה והוצאתה כליל מהקשרה
וכוונתה בפי אומרה.
כשביקשתי שיתייחסו ויגיבו, ענו (ואני מצטטת) "לא נכנסים לגועל נפש הזה בפורום".
חבל לי כי אפשר היה דרכם ליישר את ההדורים ובטח לא לתת פתחון פה למי שנגרר.
לדעתי - אדם שמצהיר כי לא היה במקום, אבל רושם כפי שרשם וכמובן בעילום שם -
נ מ ו ש ה וגם חוצפן.
אני קוראת לאנשים שנכחו באירוע וטוענים בשיחות רחוב: להד"ם -
להשמיע את קולם, לתקן את משמעות הנאמר ולהסיר את מעטה החרפה שנאסף כאן.

אישית (וללא קשר לפתק שאשים מאחורי הפרגוד) -
אני מאמינה שהדברים אכן הוצאו מהקשרם.

האירוע תועד, הדברים הוקלטו ופאני התבקשה לשחרר בהקדם.
מציעה שספקולציות נוספות יאוחסנו בנתיים בלב כדי להחזיר לנו את הכבוד.

שבת שלוה
יעלית.
נערך לאחרונה על ידי יעל בתאריך יום שבת 24 נובמבר, 2007 13:24, נערך פעם אחת בסך הכל.
יעל
אחראי

די , די להשמצות חסרות שחר

הודעהעל ידי יהויכין » יום שבת 24 נובמבר, 2007 13:09

יעל,
יותר ממה שאמרת, אין מה ללהוסיף,וצודקת בהחלט.
רק אנשים רעים ,בעילום שם ,מלכלכים על לא עוול בכפה את לילך,
זה נשמע מגמתי ומכוער מאוד.
אני נבקש מהמעומדים להכחיש זאת ואתם יודעים זאת היטב.
לקהל הנרחב, תבחרו במי שאתם רוצים, אבל אל תשכחו שמאחורי כל מועמד יש משפחה, וזאת שצורחת בעילום שם , ומותחת ביקורת , את בושה לאנושות,
בטוח שרק שמעת ולא בדקת.
יהויכין

לא מאמינה

הודעהעל ידי סבתא ברכה » יום שבת 24 נובמבר, 2007 13:21

המינוי הכפול היה טעות מהתחלה. אם לילך מכירה בזה עכשיו זה מאוחר מאוד אבל מוטב מאוחר.
אבל אני לא מאמינה אפילו לרגע שלילך נכנסה באחד מעובדיה מעל במה ציבורית כמו שהאשימו אותה. זה לא הסגנון ולא האשה- היא עשתה טעויות - אבל לא כזאת.
סבתא ברכה

הודעהעל ידי יהודית ברין » יום שבת 24 נובמבר, 2007 13:49

כתושבת שאכפת לה, היה לי חשוב לצפות בהקלטה של הפנל שנערך בבית הספר ולא להסתמך על שמועות. אז שמעתי, ואלה המילים מפיה של לילך.
ציטוט:

......"החינוך הוא בראש מעיינו וזה לא אמירה סתם."....
...."זה לא סוד שאנו לא גרים במרכז הארץ וזה לא סוד שהמנהלים הדגולים, שאנו בחלומות, כשאנו סוגרים את העיניים חושבים עליהם, הם לא פה. אבל יש לנו כוחות פה והכוחות שפה הם לטעמי הרבה יותר טובים מאשר הכוחות שבאים מבחוץ(דגש י.ב.), במיוחד אם הם מכירים את האוכלוסייה, במיוחד אם הם מעורבים ומשתלבים בה, ולכן צריך לקחת את המשאבים שלנו...." סוף ציטוט.

כאחת שמכירה את לילך, אני יודעת כמה חשוב ואכפת לה החינוך באזור ולכן היה לה חשוב לבחור מנהלת טובה. לילך ביקשה ממרגלית לעמוד בראש איחוד שני בתי הספר. לילך לא הייתה עושה "מהפכה" כזו גדולה, עם כוחות של " אין ברירה"!!!!

עכשיו בבקשה מכל הכותבים בפורום בעילום שם, ושלא היו בפנל ולא ראו את ההקלטה, אנא מכם.!
יהודית ברין

הודעהעל ידי האורחת » יום שבת 24 נובמבר, 2007 14:48

שלום גילה,
כתבתי בדיון הזה הודעה שאין בה כל דופי. כתבתי שהבעיה טמונה למעלה ולא במנהלים שפוטרו או במרגלית ואת החלטת להשמיט את המשפט הזה, למרות שהוא לגיטימי לחלוטין וכתוב באופן מכובד בהחלט ולמרות שתמצית כל העניין היא בו.
בגלל הערכתי הרבה לך, אני מציעה לך בידידות לעצור ולבדוק אם את עושה באמת מה שאת מאמינה או שנקלעת למצב בילתי נסבל בעצמך.
למען עצמי, לא אכתוב כאן יותר, כיוון שהפורום הזה הפך קומוניסטי בעיני.
דוקא חשבתי שאפילו בתור אנונימית יש לי הרבה טוב לתרום כאן.
האורחת

מעדיפה לא להכנס למהומה הזו

הודעהעל ידי תלמידת י"ב » יום שבת 24 נובמבר, 2007 19:33

אבל חשוב שתדעו שמרגלית מאוד מוערכת בביה"ס התיכון בעיקר בקרב השכבה הבוגרת.
אז נכון שהיו כעסים על כן גופיות או לא גופיות, כן כפכפים או לא אבל זה לא מה שגרם בסופו של דבר לחשוב עליה שהיא מנהלת גרועה.
אני רוצה להזכיר כששנה שעברה כמעט ולא היתה הנהלה התלמידי התלוננו הרבה יותר מהשנה
אז מרגלית בהחלט ראויה לצל"ש!
תלמידת י"ב

הרס לחינוך

הודעהעל ידי מורה » יום ראשון 25 נובמבר, 2007 4:03

אני מורה שנפגעתי מאוד מהמדיניות של לילך
בבית הספר היה צוות טוב של מורים בדרכה היא הצליחה לפרק אתה הצוות
מה קרה לעמליה???למה הביאה אותה לאיזור? כמה מורים ברחו עם המשפחות שלהם?
כל אלה באמת מורים לא טובים ??? כולם מנהלים לא טובים?מעניין
נמאס מהאדישות של האיזור

מורה

הבא

חזור אל חינוך ודור צעיר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד