ערבה בוכיה

מה שקשור לחינוך דור העתיד בערבה ולחינוך בכלל..
כדי לכתוב יש להרשם לפורום.

ערבה בוכיה

הודעהעל ידי נועה » יום שני 25 פברואר, 2008 20:03

אז זה קורה- הערבה קמה לאקשן חדש. הנה בלשון ההשרדות עוזבת מנהלת ראויה וזה בלי ציניות ולעג אלא בהרבה כבוד- מנהלת ראויה.
והנה עכשו יוצאים קורי העכביש לחנוק ולסגור וכבר בודקים איך ומתי יהיה מכרז.........ערבה ערבה.
מה עשינו?
שחטנו מנהלת מעולה, פירגנו לה רק בתנאי שתעשה ולא משנה אם היא מקבלת שכר ראוי כן או לא. היה לנו מה לומר ומה דעתנו והנה בא ראש המועצה וביושר שלו אמר שנעשה עוול גדול מאוד למרגלית. והיא מנהלת את בית הספר ומושכת -ואנחנו עדיין לא קלטנו.
עכשו יקומו הרעים ויודעי דבר וידברו עוד רעה וירכלו ביום שיש בערב או במפגש אצל אחת המורות בבית אבל בסופו של יום אנחנו מביטים במראה ומעניין מה כל אחד רואה.

---ההודעה נערכה--- [המערכת]
נועה

למה ?

הודעהעל ידי אורח לרגע » יום שני 25 פברואר, 2008 21:51

נועה
מה זה משנה מי יהיה ? את כבר מובילה בטון הדבור של את ידיעותיך שהוא לא ראוי לא מתאים, בקיצור הוא לא!!
את ניזונה משמועות ממהרת להעביר אותן לדיון כאן, ובעצם עוד לא נולד המועמד ואת כבר מובילה תהלוכת קבורה
ונשאלת רק שאלה אחת ל מ ה ??
אורח לרגע

הודעהעל ידי תושבת מודאגת » יום שלישי 26 פברואר, 2008 10:39

זה לא בדיוק מה שהיא מנסה לעשות, היא מביאה עובדות בשטח.

אני מקווה שעזרא מספיק חכם לדעת כי אם במידה ומרגלית עוזבת אז מנהל הבא יהיה מבחוץ.

תושבת מודאגת

עוד פעם תרועות מלחמה

הודעהעל ידי חיה » יום שלישי 26 פברואר, 2008 12:35

לנועה-לפני כולם את באה,קוטלת ומרכלת ומפיצה ידיעות ושמועות ואז מקנחת באופן החביב על כל צדקני הערבה:אחרי שאני אמרתי מה יש לי להגיד, כל מי שיגיד משהו אחר הוא רכלן מרושע וחטטן ולשון ראה וכו'..
איזה גועל, איזה גועל נפש!!!
האיחוד הטפשי של ניהול בתי הספר נועד לכשלו מהתחלה,וכל מי שכתב ואמר כך הואשם על ידי יפי נפש סתומים בכך שהוא חתרון ורשע ולא מפרגן-אין מה לפרגן אם המהלך הוא שגוי מתחילתו,מבוסס על אשליות ושגיאות והרבה דברים רק לא חינוך נכון...
הרבה ידעו שזה שגוי אבל פחדו להגיד כי מייד התנפלו עליהם (כבר אמרתי פעמיים מה אומרים,לא אחזור שב) והנה הם צדקו,ומה יש לך להגיד?
לא להודות שטעית בתמיכה במהלך הרע הזה,אלא להאשים את מי שהתנגד לו..

לידיעתך מרגלית עצמה הבינה(תודה לאל אם כי לא רגע מוקדם מדי) שזו טעות איומה והודיעה שלא תנהל את התיכון בשנה הבאה..
לא יודעת מי המנהל החדש וגם את לא אז אולי נחכה רגע לפני שמתחילים ביבבות הרגילות?
חיה

תיקון

הודעהעל ידי מורה » יום שלישי 26 פברואר, 2008 13:13

צר לי לאכזב אותך חיה יקרה אבל מרגלית לא עוזבת בגלל שהאיחוד הוא טעות אז בבקשה ממך אל תפתחי גם את משהו שלא קיים.
ואני לא רוצה שעכשו שוב פעם יהיה דיון שמרגלית היא הראש שלו.מרגלית חטפה מה שאף אדם בערבה לא זכה לו ואני שעובדת בבית הספר אומרת חד משמעי-
זו טעות בכלל היה לאפשר לה ללכת.אבל...קטונתי....
מורה

נכון

הודעהעל ידי מורה2 » יום שלישי 26 פברואר, 2008 13:32

נכון,קטונת!!

שתינו יודעות שזה לא כל כך ורוד כמו שניסו להראות לנו!!

ואני אומרת: תנו למרגלית ללכת מהתיכון ותביאו מישהו חדש לתיכון,ומייד!
מורה2

קול קורא לציונה!

הודעהעל ידי ג'מה » יום שלישי 26 פברואר, 2008 16:33

הי ציונה,
לא להאמין שכבר מתרוצצות שמועות והודעות בפורום, אנא שתפי אותנו על מה שהיה בישיבה אתמול!
מה נכון ומה לא מה ענו לשאלות שלך,מה סוכם ומה...בכלל?
ג'מה

תגובה

הודעהעל ידי ציונה » יום שלישי 26 פברואר, 2008 22:00

מר/גב' ג'מה היקרים,
לאור ההתפתחויות האחרונות אמלא פי מים ואחדל.
אני מודה על ההתעניינות.
חדשות יגיעו בהמשך החודשים הבאים.
מגיע לנו רק טוב ונדמה לי שזה עומד להתרחש.
:lol:
ציונה

אור בקצה המנהרה

הודעהעל ידי חברה » יום רביעי 27 פברואר, 2008 13:41

דברים טובים קורים!!

היתה פגישה מאוד מוצלחת של ועד הורים ומתוכנן מהלך רציני של יישום מערכת חינוך מקיפה המורכבת מנציגי כל הנוגעים בדבר כולל כולם.

ברכות חמות לראש המועצה שלנו שהשכיל לעשות מהלך שנראה כל כך נכון, ברכות לרועי שמשדר רצינות והבנה בניהול אבל מוכן ורוצה לשמוע מבעלי עניין ודעה ופותח ערוצי תקשורת מסודרים ומאורגנים.

זה נראה טוב, ממש נראה שהילדים שלנו סוף סוף בידיים טובות! (זה ממש לא אומר שמותר לנו ההורים להרדם בשמירה דרך אגב, אנחנו עדיין צופים, מקשיבים ונכונים לפעולה) :D
חברה

מעניין מה שמואל הנביא היה אומר...

הודעהעל ידי מורה 3 » יום רביעי 27 פברואר, 2008 21:14

היה רע יהיה טוב.
מורה 3

הודעהעל ידי ציון » יום חמישי 28 פברואר, 2008 23:18

הפורום הזה רדוף השמצות ורכילויות זולות. מרגלית לא הצליחה לנהל את שני בתי הספר והאמת שאני לא מאשים אותה על כך- זה מאוד קשה לנהל 2 מערכות - לדעתי "הפלנו" עליה תיק כבד מדי.

ציון

חזור אל חינוך ודור צעיר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד