דממת אלחוט בביה'ס התיכון

מה שקשור לחינוך דור העתיד בערבה ולחינוך בכלל..
כדי לכתוב יש להרשם לפורום.

דממת אלחוט בביה'ס התיכון

הודעהעל ידי מגי כהן בר » יום שלישי 28 נובמבר, 2006 1:56

מישהו יודע מה קורה בביה'ס השנה ?
לא שמעתי תלונות ואני שואלת אם זה רק אצלי או שהתיאשתם ההורים ?
אני למשל שומעת כל יום !!! מתחילת השנה שיש בעיות קשות בשעורי מטמטיקה בכיתה י'
ואין לומדים .הברדק חוגג ואני החלטתי באופן חריג להעלות בפורום את הנושא לאחר שלא נענתי מצד המערכת .והשיחות שניהלתי עם מנהל ביה'ס ומחנכת הכתה לא הועילו . אני אומרת זאת באמת בכאב גדול ומחוסר ברירה .השנה כיתות י ' אינם לומדים במטמטיקה ולא באנגלית .מורה חדש שאינו יכול להעביר שיעור היות ואינו יודע עיברית ואינו מבין את שאלות התלמידים .חמור מאוד .כדי לגשת לביצוע הוראה יש להבינה קודם לכן - ואם אין אפשרות בגלל השפה להסביר את השעור זה ממש חמור .אין לי טענות למורה זו אינה אשמתו אבל בטח לא אשמת התלמידים !
שיעורים חופשי חופשי _ היום היו שעתיים מטמטיקה חופשי !!! למה ??? זה נורמלי ???
אני שומעת את התלמידים יום יום. אנני יודעת עד כמה הורים מעורבים בנעשה אבל האמינו לי שיש בעיה גדולה . אנני הולכת שבי אחר תלונות התלמידים בדקתי עם צוות המורים ואכן יש בעיה .אבל לא קיבלתי תשובות מהשבוע הראשון של הלימודים !!!
רוצה לשמוע מהורים ולעזור לתלמידים לעבור את השנה בהצלחה .
מגי
מגי כהן בר
משתמש חדש

מגי - בית הספר בזבל???

הודעהעל ידי יעל » יום שלישי 28 נובמבר, 2006 15:14

:?

ואני כמובן צוחקת כי בטוחה שלא לכך התכוונת.
אין לי כבר ילדים בבית הספר אבל חושבת שהנושא שהעלת -
חשוב דיו כדי לקבל כותרת של נושא חדש שתעורר תגובות למשוב ענייני בבעיה זו
ולא כתגובה לנושא אחר, על אחת כמה וכמה כשמדובר בו על פחי אשפה.
מציעה לך להעתיק את הודעתך, לפתוח את פורום התגובות ולהשתמש בלשונית:
נושא חדש.
ואם את מבקשת לקבל תגובה מאנשי ציבור - הרי שמוטב לפתוח את הפורום:
שאלות ופניות לעובדי ציבור וגם שם - דרך הלשונית: נושא חדש לכתוב את הודעתך.

יעלית.

ויהי אחר הצהריים ויהי ערב והכל יכולה ראתה את הפורום בצר לו,
הפשילה שרוול, ביצעה שיכפול
והוציעה את התגובה שלי מהקשרה ומפחי האשפה של ספיר.
:))
.
נערך לאחרונה על ידי יעל בתאריך יום שלישי 28 נובמבר, 2006 22:33, נערך פעם אחת בסך הכל.
יעל
אחראי

הערות חשובות לכותבים!

הודעהעל ידי גילה טל » יום שלישי 28 נובמבר, 2006 22:19

שימו לב היכן אתם מגיבים או כותבים הודעות:

ההודעות המתייחסות לרישוי עסקים הועברו מ"מערכת הפורומים" ל"פורום תגובות". במערכת הפורומים אשמח לקבל תגובות הקשורות לבעיות בתפקוד הפורום, מה לא ברור ומה כדאי לשנות, דברים אחרים מקומם בדיונים אחרים.

לאורחת שכתבה שלא הצליחה לכתוב במדור "שאלות לאנשי ציבור" אני מזכירה מה שכתבתי שוב ושוב:הרשמו לפורום!גם תוכלו לכתוב בכל מקום וגם הפורום יהיה לכם הרבה יותר ידידותי. אנא פנו אלי בכל בעיה הקשורה לרישום.

ההודעות שמעל הודעה זו נכתבו כתגובה לנושא פח אשפה בספיר וברור שאין שום קשר בין הדברים. כמו שיעלית כתבה נכון - לנושא חדש יש לפתוח אמנם נושא חדש - פשוט ע"י לחיצה על כפתור "נושא חדש" הנמצא מעל ומתחת כל דיון. יעלית - אמנם הודעתך הוצאה מהקשרה (לפחות ההקשר כבר לא מצחיק...) אבל עדין כתבת נכון ולא מזיק שעוד מישהו יזכיר את הדברים.
גם לגבי השאלות לגבי בית הספר - הייתי שמחה להפנות את השאלות לבית הספר אם היו נכתבות בצורה מזוהה בפורום "פניות לאנשי ציבור" . מגי - את מוזמנת להרשם, אם יש בעיה ברישום אנא פני אלי.

ולאורחת 2 ששואלת על השער בספיר (או בחצבה?) - שוב - שאלות לאוסי נא להפנות לדיון "שאלות לאנשי ציבור" - בצורה מזוהה. בחלק מהמקרים לוקח יותר זמן אבל ידוע לי שאוסי מתייחסת לכל שאלה שנכתבת שם. מלבד זאת, לא לגמרי ברור לאיזה שער הכוונה - שער הישוב? שער הגן? בשל המקום בו נכתבה ההודעה אני מבינה שהכוונה לשער הגן או הגנון אבל הדבר לא ברור מהשאלה. שוב - אם היית כותבת רשומה היית יכולה לערוך את ההודעה ולעשותה ברורה יותר.
סמל אישי של המשתמש
גילה טל
Site Admin

בית ספר התיכון בערבה.

הודעהעל ידי חנוך » יום ראשון 29 אפריל, 2007 20:54

שלום לכל תושבי הערבה.
בשנת הלימודים הנוכחית, שאוטוטו מסתיימת בקול ענות חלושה, ספג ביה"ס התיכון פגיעה קשה מאוד בכל התחומים: החינוכיים, לימודיים, חברתיים ומנהלתיים.
ידוע כבר שמנהל ביה"ס לא ימשיך התפקידו בשנה הבאה.
למרבית הפליאה יש תחושה של דז'ה וו. הנה אנו בתחילת חודש מאי. מכרז לניהול לא יצא. ראש המועצה ומרגלית מור מפזרות שמועות (אולי כדי לבדוק את השטח) בעניין ניהול על של מרגלית מור ומינוי שני סגנים שכל אחד מהם ינהל את היסודי והתיכון. זוהי ברירה קשה משאת.
נכון, שבשנה הבאה ראש המועצה תתמודד שוב בבחירות. אך אין צורך לעשות זאת על חשבון הילדים שלנו.
הוצאת מכרז היא סיכון מחושב. ניתן להצליח בכך אם עושים זאת כראוי ולא כפי שנעשה בשנה שעברה. ראש המועצה צריכה לשתף נציגי הורים, לקבוע קריטריונים שיגובשו מראש למועמד המתאים ביותר. על המועמד לעבור מבחנים במכון השמה מיוחד לכך ולא כפי שנחסך השנה.זו עבודה קשה אך חייבים להתחיל לבצעה כבר עכשיו. הזמן קצר, המועמדים המתאימים באמת כבר ימצאו מקומות אחרים ואנו שוב נשאר עם ברירת מחדל.
חשוב להדגיש שאין כאן עניין פרסונלי. הרעיון הוא גרוע בשעה זו. ביה"ס התיכון זקוק לשיקום. יש למצא אדם מאוד מנוסה בניהול כוח אדם ומערכות מסוג זה. אדם זה יקצה את כל משאביו לניהול ועבודה משותפת עם הצוות החינוכי. מדוע אנו צריכים להתפשר על הקיים? מדוע לא לנסות ולחפש ולא לוותר עד שימצא האדם המתאים. במקום כל המאמצים שמפנה ראש המועצה לנסות להסדיר את הענין הפרוצדורלי בין חינוך דרום לחינוך ההתישבותי על מנת לאפשר את ניהול העל של מרגלית מור השייכת לחינוך דרום.
כמו כן, היום, מי שבפועל בונה את שנת הלימודים הבאה הוא רועי פטריק גזבר המועצה. חייב הציבור להבין שבנית שנה היא עניין מאוד מורכב, מצויים בו שיקולים רבים מאוד בינהם גם העניין הזניח של פדגוגיה. זהו לעג לרש.
שנה הלימודים הבאה חייבת להיות מתוכננת מיידית. יש לבדוק כמה מורים נדרשים לכל מקצוע ולגייסם עתה, חלוקת שעות, מורים הרוצים לשנות היקף משרה, מורים המבקשים לצאת לחופשה, מורים הרוצים לחזור לחופשה, איוש תפקידים בביה"ס, מורות היוצאות לחופשת לידה ומחליפים, הצבת מחנכים, איוש מרכז למידה והקצאת שעות עבודה. רשימה זו היא בבחינת הפרומו לפתיח.
יש לאפשר גם למערכת האנושית הלא הם המורים, להתאושש משנה זו. לחזק אותם מורלית על ידי הידיעה שבשנת הלימודים הבאה יתמנה אדם הראוי לתפקיד המוכן לשאת בעול הלא פשוט הזה. יש לטפח, את צוות המורים המקומי לפתח דור המשך לניהול. בתי הספר בערבה לא יוכלו להתקיים על כוח אדם מתחלף.
חייבים להבין תושבי הערבה שמריחת הזמן הזו נועדה להרדים אותנו בשמירה.
כולנו התגייסנו למען המתנ"ס המשרת חלק מהילדים.מדוע שלא יוקם וועד פעולה למען ביה"ס התיכון שמשרת את כל ילדי הערבה.
בי"ס שייתן מענה לכל התלמידים משני הקצוות. בי"ס שיחנך לערכים, בי"ס שייתן אפשרות לילידנו להשתלב בעולם המתפתח של היום.
זהו קול קורא לתושבי הערבה להגיב מעל אתר זה. לבקש תשובות מראש המועצה ולהאבק על הדבר הטרוויאלי ביותר- ילדינו.
חנוך

החינוך בערבה התיכונה

הודעהעל ידי אמא » יום שני 30 אפריל, 2007 10:05

מאוד עצוב לי לראות את סדר העדיפויות שלנו ואיך החינוך יורד בסולם החשיבות.
לא רחוק מכאן יש בתי ספר אזוריים שמתפקדים כל כך אחרת ולא בגלל כסף אלא כתוצאה מהשקפה שונה ערכים וחשיבות אחרים.

כדאי גם לשים לב כמה מהילדים שלנו עוזבים בשנה האחרונה והשנה את ביה"ס והאיזור כדי למצוא חלופה איכותית יותר.. :(
אמא

בית ספר שיטים

הודעהעל ידי אמא » יום שני 30 אפריל, 2007 10:09

בשנה הבאה אהיה אם לשני תלמידי בית ספר היסודי- בכתה א' ובכתה גבוהה יותר.

כשאני קוראת את דבריו של חנוך אני מרגישה צורך עז לרוץ ולדפוק על שולחנה של ראש המועצה- מספיק כבר עם הפויילע שיטק, ולא על חשבון הילדים.

מרגלית מור כמנהלת בית הספר היסודי היתה בסדר גמור, עשתה דברים טובים ומרשימים. לצערי איני יכולה לצאת בשירי הלל ושבח יותר מזה. יש דברים רבים שראויים לשיפור בהתנהלות שלה, אבל אני מוכנה ואפילו שמחה לתת לה את ההזדמנות לעשות זאת.

זה יקרה אך ורק אם יובהר לה חד משמעית, שבעתיד הקרוב עליה לבסס את מעמדה כמנהלת מצויינת ומעולה לבית הספר היסודי, ולא להתחיל לנפנף לה כבר מעכשיו שאו-טו-טו היא "עולה בדרגה" לתואר הנחשק "מנהלת בית הספר התיכון" שמשום מה נחשב ליותר יוקרתי ממנהלת בית ספר יסודי.
למה? רק עכשיו היא התחילה אצלנו. רק עכשיו התחלנו לראות איזה שיפור. לא שיפור כזה דרמטי והיסטרי שמשאיר אותנו פעורי פה, יש לה, כאמור, עוד הרבה ללמוד והרבה להשתפשף ולהשתייף, אבל הדרך נכונה. אם חלילה יטעו אנשי המועצה שלנו ויטילו עליה אחריות נוספת וכבדת משקל, אין לי שום ספק ששני בתי הספר יצאו ניזוקים.

איני אומרת שאיננה יכולה לעולם לנהל את בית הסר התיכון. אני אומרת- רק עכשיו התחילה ביסודי, עליה להוכיח עצמה כמנהלת מעולה מהשורה הראשונה על מנת ל"המשיך הלאה" ( אם כך היא ואחרים רואים את הדברים) ולקבל את ניהול התיכון. ובטח ובטח לא את ניהול שני בתי הספר בו זמנית. כמה שנות ניהול נצברו לזכותה בבית ספר אחד שהיא כבר מסוגלת לקחת שניים?!

אם המסר מלמעלה יהיה שעוד מעט היא עוברת, כל האנרגיות והמאמצים יופנו, באופן טבעי, להוכיח שהיא מסוגלת וראוייה לקבל את התפקיד החדש, המשודרג והמתוגמל יותר, ובית הספר היסודי יישאר מאחור בסדר העדיפות שלה.

אסור לדבר הזה לקרות!

על מרגלית מור להשקיע מאה !(100) אחוז מאמץ והשקעה בבית הספר היסודי אותו קיבלה לאחריותה לפני לא כל כך הרבה זמן, ולא להתחיל להתכונן, בעידוד המועצה, לפרוייקט הבא! אחרי שתוכיח עצמה במשך פרק זמן מכובד וראוי כמנהלת מהשורה הראשונה, אז ניתן לדבר על הרחבת האחריות!!

אני כותבת כאם לילדים בבית הספר היסודי, אך לדעתי הדברים נכונים לחלוטין גם לו ילדי היו כבר בתיכון. לתלמידי התיכון מגיע, בדיוק כפי שלתלמידי היסודי, מנהל שישיקע בהם מאה אחוז מאמץ ואנרגיה, ולא יתפזר בין שני בתי ספר. גם ילדי יגיעו בעוד שנה שנתיים לאז, וגם אאז ארגיש שמגיע להם מאה אחזו ולא שמץ פחות.

אני מבקשת לשוב ולהדגיש כי רק מנהל ותיק, משופשף, מנוסה ובעל רקורד מוכח של הצלחה כמנהל לאורך שנים, יכול להעיז ולקחת על עצמו פרוייקט משותף כזה של שני בתי ספר במיוחד באיזור כמו שלנו, בו אין אופציות אחרות, וכל ילדי האיזור, על כל הצרכים המיוחדים, נטיות לבם, כישוריהם וצרכיהם, מתנקזים לביה"ס שיטים בלבד וכולם זקוקים וזכאים למענה מייד, שקול ונבון מצד מנהל בית הספר שלהם.)
לדעתי, עצם העובדה שמרגלית מוכנה לשקול צעד כזה בשלב כל כך בוסרי בקריירה שלה כמנהלת, מראה שהיא רחוקה מלהבין את האחריות שבמשימה, ורחוקה מלהיות בשלה לקחת זאת על עצמה.

בזאת אני מצטרפת לדעתו של חנוך שיש לצאת מייד למכרז בנוי היטב ולחפש מייד מנהל ראוי ויחידי לבית הספר התיכון.
אמא

תגובה לחנוך

הודעהעל ידי שגי » יום שני 30 אפריל, 2007 11:51

ויחד עם זה חנוך ואמא, אסור לשפוך את התינוק עם המים, יש להיות זהירים בכבודם של אנשים שעובדים וטורחים ואף מצליחים להפוך את חלקתם לגן פורח (ראה:מרגלית מור).
רצוי שכל אחד מאתנו ההורים, יבדוק היטב את חלקו בהצלחה או באי ההצלחה בתחום מערכת החינוך,עליה הוא כותב ומבקר. חשוב מאד שאנו ההורים נדע לומר את המילה הנכונה והטובה למי שמלא את תפקידו. ההצלחה היא תוצאה הנמדדת הרבה פעמים מנקודת מבטו של המתבונן והצדק איננו אבסולוטי, למסקנות מגיעים ע"י שיחות ושמיעת כל הצדדים, כך נעשה הדבר בטיפול שהקדשנו למתנ"ס והלוואי שנדע גם הפעם לעסוק בנושא העומד על הפרק ,תוך הגינות, כבוד ומקצועיות.
אין פסול בכך שקבוצת הורים תהיה מעורבת בתהליך חשיבה ותכנון ואף בקבלת החלטות, אבל כל זה חייב לצמוח מתוך רצון אמיתי לשתוף פעולה עם הגורמים החינוכיים והאדמניסטרטיביים. אין רק אחד שהוא צודק , מכאן הצורך לשבת ביחד עם כל הגורמים כדי לפתור את הדורש פתרון.
הטחת האשמות אינה מקדמת כהוא זה את הענין שכולם תמימי דעים שהוא בראש סדר העדיפויות שלנו. וטוב נעשה אם נמנע מלהביע זלזול בעבודתם של אחרים.
נערך לאחרונה על ידי שגי בתאריך יום שני 30 אפריל, 2007 23:26, נערך 2 פעמים בסך הכל.
שגי
משתמש ותיק

לשגי

הודעהעל ידי האמא השנייה » יום שני 30 אפריל, 2007 15:35

הי שגי!
טוב לשמוע את קול ההיגיון!
קודם כל עליי לומר שאני לא האמא הראשונה שכתבה כאן - באופן מקרי לחלוטין כתבתי עם עוד מישהי באותן דקות ממש, וגם היא בחרה בשם אמא..

דבר שני, אמרתי ונהגתי בכבוד במנהלת-באדם. אמרתי שעשתה דברים יפים, אמרתי שאני שמחה לתת לה עוד הזדמנויות להמשיך ולשפר את מה שהתחילה, ושעד כה רואים כי הדרך שלה נכונה. וגם שאיני פוסלת אותה לנצח מניהול של התיכון.

אבל לא עכשיו.

עכשיו עליה עדיין להשקיע את מלוא מרצה בבית הספר היסודי ולא להתפזר על שני בתי ספר, שברור שהחדש יקבל עדיפות כי ה"ישן" כבר מוכר לה. חורה לי, כן, שאנשים מתחילים משהו ולפני שהתמחו בו והוכיחו הצלחה לטווח ארוך, יציבות וכו כבר רצים קדימה. חורה לי שהמועצה יכולה בכלל לשקול דבר כזה. אני כועסת שעד שמצאו מנהלת שמתחילה לעשות משהו חיובי בבית הספר כבר רוצים להעביר אותה לסטטוס חדש שגדול עליה, שיפגע במה שהתחילה לעשות ביסודי ויזיק ממש לתלמידי התיכון.
וחורה לי שמנהלת צעירה- רק שנים ספורות מאוד בניהול- כבר מרגישה שהיא יכולה לקחת על עצמה תיק שמנהלים ותיקים היו חושבים פעמיים אם להכנס אליו. לזה קראתי חוסר ניסיון ולזה התכוונתי.
האמא השנייה

מערכת החינוך

הודעהעל ידי חנוך » יום שני 30 אפריל, 2007 17:02

שלום,
אם הדבר לא הודגש מספיק- מרגלית מור או כל פלוני אלמוני אחר אינם עצם העניין.
הדיון אינו פרסונלי אלא עקרוני.
השאלה הנובעת מכל הכתוב כאן היא- מדוע עלינו להתפשר על מה שיש, ואם הוא טוב אז לפצל אותו לשניים. מדוע לא יהנו המוסדות, היסודי והתיכון מהנהלה רצינית, ללא חיפוש פתרונות "שקטים", "קלים", בטוחים ועוד הנגועים בעינינים לא ענייניים לעצם הנושא.

השאיפה של איזור צריכה להיות כזו שתצמיח דור המשך נאור ומשכיל, בעל ערכים אחרים קצת. לצורך זה יש להשקיע מירב המאמצים והמשאבים למציאת אדם שינהל את ביה"ס התיכון. מצד שני לבדוק מה קורה ביסודי, לתקן ולשפר. ילדינו לומדי גם ביסודי וגם בתיכון.
מינוי שני סגנים מקומיים לכל אחד מבתי הספר, שוב יביא לבינוניות, לא בשל העובדה כי לא ימצאו מוכשרים אלא בשל חוסר העצמאות המוחלטת שבה יתפקדו עם מנהל על.

מנהל על לעולם לא יוכל לפעול באופן הטוב ביותר עבור שני מוסדות כל כך שונים בצרכים ובדרישות. ואם, תבוא הטענה שזה עובד במקומות אחרים, אזי התשובה היא, שיתכן שכן, אך יש להבין שבניית מערכת כזו מצריכה תיכנון רב והצמחת אנשי ניהול המכירים את המערכת היטב. אין זהו המצב בו אנו נמצאים. הרעיון מתבשל מזה חודש או חודשיים והלימוד המעשי, יהיה על חשבון הילדים. שיטת"מצליח".
בית ספר התיכון לא יכול להרשות לעצמו זאת ולא צוות המורים, שצר לי לומר זאת אבל ליבי עמו, שעבר אחת מהשנים הקשות ביותר בערבה.

האדישות שלנו כהורים הביאה עלינו את השנה הנוכחית.
חנוך

שגי שלום

הודעהעל ידי חנוך » יום שני 30 אפריל, 2007 17:29

שוב שלום
אם תוכלי בבקשה ליצור נושא עבור עניין החינוך בערבה שבו יוכלו להתבטא אנשים שאין להם עניין להזדהות. חשוב לתת לציבור להביע את דעתו באופן פומבי ללא חשש. ויש לקבל את אי הרצון להזדהות לפחות בשלב זה. אולי מתוך הפורום הזה יצמח וועד פעולה.
כרגע השרשור נוגע לעניין שנכתב בתחילת השנה ואינו מסב את תשומת "העין".
תודה.
חנוך

גיוס מורים

הודעהעל ידי חנוך ב' » יום שני 30 אפריל, 2007 17:48

שלום לכולם,
על פי תשובתה של אוסי ניר לנויה מתוך "ביה"ס התיכון", פורסם ב -22.4.07 "משולחן המועצה" : אנו מתדיינים ולומדים וחושבים מתלבטים...
כהורים לילדים בחטיבה העליונה. אנו בסוף אפריל ועדיין אין גיוס מורים ותיכנון שנת הלימודים הבאה. ישנן מורות שיצאו לחופשת לידה בשנה הבאה (כבר רואים). אחת מהן במתמטיקה. האם שוב נצטרך לממן מורים פרטיים, משום שביה"ס לא נערך בזמן למציאת מורים למתמטיקה. בשנה שעברה תלמידי כיתה י"ב נבחנו במועד השני את הבחינה הראשונה שלהם כי הם לא למדו שנה שלמה.
תמשיכו לחשוב ולדון ואנחנו נממן את הנסיעות, השיעורים הפרטיים וביטול הזמן. תתחילו לעבוד שם למעלה. תוציאו מכרז, תקימו צוות חינוכי לתכנון הצרכים של שנה הבאה. המנהל הנבחר צריך לראיין מועמדים ולקבלם לעבודה. המועצה מצידה צריכה לפעול במלוא כוחה לגרום למורים טובים להגיע לכאן והכוונה להספקת מגורים, שכר הולם וקצת נחמדות.
תהיו המומים לגלות שאם תגלו יחס אנושי אנשים יגיעו גם בשביל משכורות רגילות.
רוצה לומר שעוד מעט כל המורים הטובים ימצאו משרות. אנחנו כבר בדקה ה - 90.
שוב יוולד מנהל בסוף יוני ללא כל הכנה נדרשת?
חנוך ב'

חנוך שלום

הודעהעל ידי שגי » יום שני 30 אפריל, 2007 19:54

הפורום על כל מרכיביו הוא בהנהלתה של גילה טל (אני רק על "לוח המודעות") על כן העברתי את פנייתך לגילה ומקווה שהיא תשיב לך בהקדם. ובשולי הענין, אינני פוסלת בשום פנים ואופן כתיבה בלתי מזוהה, כל הבעת דעה היא לגיטימית בעיני ובתנאי שאין מטרתה הכפשה ולשון הרע. אני חושבת שעד כה מתנהל דיון ענייני ודי מכובד גם אם לפעמים קשה, לטעמי מועלות כאן הצעות שטוב היה אילו היו נידונות בפורום של הורים - מורים - הנהלת המועצה האזורית. מטבעו של פורום מדברים ערבה, שעוד רגע קט, הכתוב בו יהיה נחלת העבר וחבל. טוב היה אילו קבוצת הורים היתה מתנדבת לסייע ולהיות חלק מגוף שתפקידו, אמנם לחשוב ולקבוע יעדים בהתחלה ובסופו הגשמתם. הרי סוף מעשה - מחשבה תחילה.
שגי
משתמש ותיק

הודעהעל ידי אנונימי » יום שני 30 אפריל, 2007 20:28

ארץ אוכלת יושביה.......

איפה הייתם במהלך השנתיים האחרונות ומדוע רק עכשיו אתם נזכרים בנעשה בבית הספר לגבי מרגלית מור תפקודה כמנהל היסודי ותפקודה כאדם הוא כאחד הן ברמה החברתית בין עובדיה והן ברמה הלימודית יתכן מאוד שאתם אינכם יודעים מה משמעות החינוך בערבה תעודת עניות לכם [מרגלית מור אני מצדיעה לך כל הכבוד ואל תתייחסי כלל לאנשים הקטנים הללו.
אנונימי

מקפיץ

הודעהעל ידי מקפיץ » יום שלישי 01 מאי, 2007 12:19

העניין צריך להופיע ברשימות כל הזמן.
מקפיץ

הודעהעל ידי אורח » יום שלישי 01 מאי, 2007 18:51

מרגלית היקרה
אנו מאחלים לך את הטוב ביותר למנהלת הטובה ביותר
ישר כוח!!! :P
אורח

הבא

חזור אל חינוך ודור צעיר