מנהלת חדשה

מה שקשור לחינוך דור העתיד בערבה ולחינוך בכלל..
כדי לכתוב יש להרשם לפורום.

מנהלת חדשה

הודעהעל ידי גל וגל » יום שבת 28 יוני, 2008 11:07

אז מה קורה בסוף??????????????

סופי התקבלה-----------התפטרה-------חזרה----------הלכה שוב?

תגידו אתם שישבתם במכרז מה בדיוק חשבתם לעצמכם????????

גם לבד
גם מרחוק
גם ללא נסיון בניהול
וגם מתנהגת כמו ילד שלא נתנו לו צעצוע

איזה יופי שמי שהחזיר אותך זה המורים

יהיה הרבה שמח בשנה הבאה
גל וגל

לך הנשמה

הודעהעל ידי DKDK » יום שבת 28 יוני, 2008 11:27

די,
לא עינינך?
יש מקום טוב יותר מפורום לשאול וללכלך.
בכל אופן, הרבה יותר טובה מהמעומדים האחרים
DKDK

המנצח

הודעהעל ידי משה סלומון » יום שבת 28 יוני, 2008 12:37

"בית ספר כארגון משול בעיני לתזמורת כלי נגינה. התווים אחידים, אך לכל כלי – צליל מיוחד וייחודי לו , שניתן לשמוע אותו גם כשכל התזמורת מנגנת יחדיו מנגינה אחת. לא תיתכן יצירה מושלמת , לולא כל אחד היה נותן את הטון שלו. כולם ביחד, וכל אחד לחוד.
המנצח – העומד לפני כולם, מניף את שרביטו, מנחה ומכוון את חברי התזמורת, מעביר להם הוראות ביצוע בצורה ברורה ובאופן שקל לעקוב אחריו. המנצח מעביר פרשנות בסיסית של המוסיקה למבצעים באמצעות קביעת הטמפו, הדינאמיקה והסגנון. למרות השוני בין יחידי הנגנים- דהיינו המורים- ותוך התחשבות בשוני זה , מצליח המנצח-המנהל ליצור את ההרמוניה שבאמצעותה התזמורת מעבירה את המסר לקהל שומעיה – קרי לדור התלמידים"
.
משה סלומון

נו

הודעהעל ידי גל וגל » יום שבת 28 יוני, 2008 17:21

מה אמרת
גל וגל

הודעהעל ידי גברת פלפלת » יום ראשון 29 יוני, 2008 7:12

גלגל תתגלגלי מפה אנשים כמוך לא שייכים לערבה
גברת פלפלת

דירה להשכיר! בספיר?

הודעהעל ידי דירה'לה » יום שני 30 יוני, 2008 8:49

אותי מעניין האם היא נמלה, ארנבת, זמיר.. איפה היא תגור? פעם לעזרא היה חזון שאנשי ציבור יגורו בספיר וזה לא היה מזמן. הלוואי שהיא יונה אחרי הכל.
דירה'לה

מועמדים למכרז

הודעהעל ידי יעלי » יום שלישי 01 יולי, 2008 23:18

כשבמכרז משתתפים מורים מאותו בי"הס זהו מתכון בדוק לכשלון המנהל הנבחר...
בגלל אנטריגות, תחושות החמצה וכישלון של המועמדים וחבריהם .
יעלי

קשה

הודעהעל ידי בשביל ללכלך לא צריך שם » יום רביעי 02 יולי, 2008 1:47

הייתי מציעה לכל המטילים ספק והמלעיזים לנסות ולראות מה נעשה בבית הספר. אבל חבל, אם קורים דברים טובים אז מה יהיה עם המכפישים? אנחנו לא מאמינים בעצמינו ולכן לא מאמינים שמשהו טוב יכול לקרות. זה בכלל לא שייך למנהלת זו או אחרת. אולי אם היינו יודעים לקבל נכון אנשים איכותיים יכולנו להעשיר את עצמינו. סופי לא רצתה סוכרייה בשביל ההנאה הפרטית שלה. אני הייתי שמחה אם היינו יודעים קצת יותר טוב לקבל ולא רק להעביר ביקורת. אולי עצם העובדה שהמורים רצו שתישאר מעידה על משהו טוב?
בשביל ללכלך לא צריך שם

הודעהעל ידי אופיר » יום רביעי 02 יולי, 2008 8:25

בולשיט......

כמי שיודעת אייך פועלות הנפשות בבית הספר התיכון יכולה לומר לכם שזה כלל לא כך.
למורים כל וחומר שיהיה משהו סוף סוף שהם יוכלו לנהל הרי עברה עליהם "שנה קשה" לא היה להם את מי לנהל בבית הספר.
חברה, אנחנו תושבי הערבה נשב, בתבוננן מהצד ונמשיך כל שנה ושנה להעביר ביקורת על היוצא ועל הנכנס.
אותו קומץ מורים שרצה שסופי תשאר הריי ההכרות עימה בסך הכל שבועיים?
מה הם בדיוק יודעים על טיב עבודתה? האם טובה למערכת?
ימים יגידו הלוואי שתצליח לעבור את השנה הזאת.

בהצלחה
אופיר

אולי לא הבנתם

הודעהעל ידי יעלי » יום רביעי 02 יולי, 2008 11:19

מטרת ההערה שלי היא אנא הניחו לסופי לבצע את עבודתה!
ולכל הממהרים לפסול מי אתם? מה כבר אתם יודעים שאף אחד לא יודע ?
אולי גם אתם לא יודעים... תעשו טובה לכל הציבור ותשמרו את המרירות שלכם
לע צ מ כ ם תודה
יעלי

בקשר להערתך המלומדת

הודעהעל ידי בני » יום רביעי 02 יולי, 2008 16:52

יעלי, תקשיבי לי ותקשיבי לי טוב,
את צודקת שצריך לתת את הזמן הראוי לכל מנהל/עובד חדש באיזורנו ונכון גם שאנחנו איזור שלא ממהר לקלוט חדשים אבל...
מבירור שנעשה בבית ספר "הר וגיא" בו צמחה המנהלת עולה תמונה עגומה מאד!
כמו גם תפקידיה האחרים אותם נשאה שלא מצביעים על הצלחות.
ללוות טיולים לפולין ז ה ל א לנהל בי"ס במשבר!
כאן היה צריך להיות מישהו אחר בעל ידע, היכרות ואהדה ציבורית.

נאחל לה שתצליח יותר מאשר בעבר, שלמרות גילה הלא צעיר אל מול נסיונה הקטנטנן אם בכלל בהובלת משברים - תצלח דרכינו!
בית הספר הוא שלנו ולא של אף מנהל כך שאנו נישא בתוצאות אם טובות אם לאו.

---ההודעה נערכה--- [המערכת]
בני

הודעהעל ידי חברה » יום חמישי 03 יולי, 2008 23:40

אין לי מושג איפה ביררת אבל זה מכוער וחסר כל בסיס.
חבל. אולי אינך מעודכנת אבל לפני קבלתה ערכו בדיקה יסודית אצל רבים רבים שהעסיקו אותה ועבדו איתה.
חבל שכך מכפישים בלי לבדוק. כל כך קל לזרוק בוץ.
נהדר. אווירה נהדרת בערבה. כמה אנחנו מפרגנים.
חברה

תפקידי ותפקודיי

הודעהעל ידי סופי בן ארצי » יום שישי 04 יולי, 2008 9:04

יום שישי

אמש קיבלתי טלפון ובו הפנייה לאתר זה. טלפון אנונימי "מקווה שאחרי שתקראי תביני מה חושבים עלייך ותסתלקי". קראתי והתביישתי.

הגעתי לערבה לפני כ- 10 שנים. הכרתי אנשים מופלאים שברבות הימים הפכו לחבריי. עברתי מכרז של משרד הפנים ולא, לא רועי ועזרא בלבד בחרו בי אלא וועדה שלמה שבחנה את כישוריי, תפקידים אותם מילאתי ותוצאות מבחן שעברתי.
אני אוהבת את הערבה, את אנשייה, האווירה המצויה בה ובעיקר את הילדים, תלמידיי המדהימים, רגישים, אכפתיים וכל כך ארץ ישראלים. באתי מתוך בחירה, רצון טוב וכן לעשות מעשה ואני לא מתכוונת לעזוב, לא עכשיו ולא בקרוב. בכוונתי למלא את התפקיד מתוך אחריות מלאה ועל בסיס נסיוני, בהסתמך על יכולותיי והמורים. ברור לי שללא תמיכת הקהילה לא אוכל להצליח.
אני מזמינה כל אחד ואחת מהקהילה להפגש איתי. אשמח להראות לו את קורות החיים שלי, מקומות העבודה שעבדתי, תפקידים רבים אותם מילאתי (כן גם תפקידי ניהול ולא רק ב'הר וגיא')ובעיקר את המיכתבים הרבים שקיבלתי מתלמידיי. מכתבים אלו המהווים מקור כוח עבורי - ההמלצות הטובות והחשובות לי ביותר.
אני לא מבינה דבר אחד - בשביל מה זה טוב? הרי התלמידים, ילדכם קוראים את שאתם כותבים, מה זה תורם להם? דמוקרטיה מחייבת אחריות ונשיאה בתוצאות מעשה. כתיבה בעילום שם והכפשה אינה דמוקרטית, מכיוון שאין בצידה אחריות לתוצאות. יש לכם מה לומר? מזמינה אותכם/ן להפגש ולקיים דיאלוג.

אדם השומר על כבודו של הזולת כבודו שלו נשמר.

מאחלת לכולנו שנה טובה ומסיימת בתפילה קודם לתפילה של רבי אלימלך מליז'נסק
"ואדרבה תן בליבנו שנראה כל אחד מעלת חברינו ולא חסרונם ושנדבר כל אחד את חברו בדרך הישר והרצוי לפניך, ואל יעלה בלבנו שום שנאה מאחד אל חברו "

איני מתכוונת להכנס לאתר. שוב, אשמח להפגש עם כל אחד.
שבת שלום - סופי
סופי בן ארצי

לסופי

הודעהעל ידי יעל ג » יום שישי 04 יולי, 2008 14:56

שלום סופי,
צר לי, אבל מי שצלצל אליך כנראה איש או אישה קטנים וקנאים.
מקווה שתהני מרוב התושבים הנחשבים לבסדר גמור.
לפניך עבודה רבה מאוד, ורק איחולי הצלחה, הצלחתך הצלחתנו

ברוכה הבאה
יעל ג

רב השיח בענין המנהלת הנבחרת

הודעהעל ידי אורח לשניה » יום שישי 04 יולי, 2008 18:21

אנשים טובים אז מה אם קיץ ומשעמם בקצות האצבעות .אז מה אם חם ומח עוד רגע קודח .קחו פסק זמן מהנרגנות המכוערת אולי גם תציצו במראה,זה ניראה לכם חברי מברגר עיניני,לי לא,ואני רק אורת שאוהב אתכם ומתביש במעשם של חלק מכם.שאו ברכה וראו בטוב
אורח לשניה

הבא

חזור אל חינוך ודור צעיר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד