רכב למנהלת

מה שקשור לחינוך דור העתיד בערבה ולחינוך בכלל..
כדי לכתוב יש להרשם לפורום.

רכב למנהלת

הודעהעל ידי מורה פעילה » יום שישי 18 יולי, 2008 12:10

חשבתי שאם עלינו לראש המועצה ולמנהל אגף החינוך לבקש רכב למנהלת זה יהיה בסדר.
מסתבר שרק קיבלה את הרכב וכבר נתנה אותו המנהלת החדשה לבעלה כדי שיסתובב איתו בערבה ובאילת.
עכשו ברור למה התפתרה כל כך מהר.
מורה פעילה

רכב

הודעהעל ידי מישהי לא פעילה » יום שישי 18 יולי, 2008 12:20

מי שכותבת "התפתרה" צריכה לשפר את העברית לפני שהיא הולכת להיות מורה פעילה. ומורה פעילה - רצוי שתפעל למען חינוך ולימוד ילדינו ולא להכנס לקטנוניות שכובלת ידיהם של מי שאמור לעסוק בחינוך. יש ארצות בהם בכירים מקבלים רכב למשפחה ולא מעניין את מקום העבודה מה הם עושים עם הרכב - הוא אמור ליעל את הגישה של הבכיר לעבודתו ולא בודקים מי נסע ברכב ומתי כל עוד הבכיר מתפקד כהלכה.
תנו למי שנבחר לעשות את עבודתו בשקט.
מישהי לא פעילה

הירהור

הודעהעל ידי לא פסיכולות רק מהרהר » יום שישי 18 יולי, 2008 15:23

לכל אדם עולם פנימי שונה ומורכב שממנו נגזרים הערכים שלו - יושר, כבוד, שליטה עצמית ברגשות, רמת השיח וכולי. אני מאמין שלא כולם ישרים מספיק, רגישים מספיק לכבודו של האחר ולא כולם באמת מעלים בפורום הזה דברים שמציקים להם או נראים להם חסרי צדק באמת.
לפעמים (ואפילו לרב) אנשים מעלים כאן דברים כי הפורום לא מספיק מעניין לטעמם. למשל...הדיון האחרון בעניין השבויים, עניין הנוגע לכולנו והוא ברומו של עולם, עלול לא לספק אצל מישהו את הצורך בתככנות, לא ניתן בו מקום לייצר הרע שבו, ללשון הרע.
אז הוא היה חייב להמציא משהו שיסעיר, שילהיב, שילבה. אחרת אותו אדם יאלץ (חלילה) להתמקד בעצמו, בקשיים שלו, בפחדים שלו. ובזה הוא לא רוצה...
אני חושב ככה כי הלא אם באמת יש חוסר צדק או פגיעה, הולכים לטפל מיד בעניין, לא מתדיינים קודם בפורום. ראינו כבר שנושאים "אמיתיים" בסדר היום בערבה, שדורשים ומקבלים טיפול, לא עולים בפורום, אפילו אחרי שתמו.
אז הצעתי היא...להתעלם מהודעות כאלה. אני מהמר שהן ימוגו כלעומת שבאו...
לא?
לא פסיכולות רק מהרהר

הודעהעל ידי פסיכולוג » יום שישי 18 יולי, 2008 23:05

אולי....
ואולי לא..............
רק שמחר כשהמורים יעלו לעזרא ורועי שידעו לבקש רכב גם עבור הדוד והדודה..........
שיהיה רק טוב.
פסיכולוג

רכב מנהלת

הודעהעל ידי לא יאמן » יום רביעי 23 יולי, 2008 11:33

חוץ מהשם הכול נכון. בעלה הוריד אותה לערבה עם הרכב שלו. הם נסעו עד הגמלידה לאכול משהו. היא ביקשה להשאר עם החברות וביקשה ממנו לתדלק לה ולהחזיר את הרכב מהגמלידה לעין יהב כי הוא חזר לצפון והיא נשארה לעבוד בערבה. פשוט הייתי בגמלידה כשהאירוע המסעיר היה.
הוא באמת לא צריך את הרכב של הערבה. יש לו רכב משלו. אני לא מאמינה לאשר כתוב. עד איפה? עד איזו רמה של שקר וחוסר אמירת אמת.
לא יאמן

הודעהעל ידי חטפני » יום חמישי 24 יולי, 2008 10:18

---ההודעה נמחקה--- [המערכת]
חטפני

הפיכת הפורום לשדה קרב

הודעהעל ידי א.ג. » יום חמישי 24 יולי, 2008 17:26

הפורום אמור לשמש לדיון, להשמעת דעת הקהל, לחדש דברים, להתוכח,
אך זה, הפף למזבלה,למספר מצומצם של אנשים,
לו היתי צריכה להגיע לאזור זה, הייתי מקבלת כדורים נגד בחילה.
החיטוט בנשמה של אנשים, המעקב אחר בעלה, או אשתו של , פשוט בושה, מי ירצה לעבוד איתנו?
תנו למנהלת החדשה ברכה ותרדו קצת מהעץ.
האם כך אנו מחנכים את ילדנו לקבלת פנים כזו, כיציד ילדנו יתנהגו ?

גילה , עזרא הגיע הזמן לעשות סדר בפורום שנועד לאנשים להשמיץ אנשים ללא פיקוח
חובה לסגור או לחילופין, לעצור דיון שנטחן ללא סוף כגון הננהלת וכגון הפקעת מחירים הבנו .
הקנאה מהשטן
א.ג.

נכון

הודעהעל ידי לאה ש. » יום חמישי 24 יולי, 2008 17:58

דברים כדורבנות! כל כך נכון - אז למה לא לכתוב בשמך המלא? רק ככה אולי נמנע מדברי ההבל והזבל ונעלה את רמת הפורום . כשזה נכתב בעילום שם כל אחד יכול ללכלך ולהשתמש במקום זה כמזבלה מבישה.
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
לאה ש.

חוזר על הצעתי...

הודעהעל ידי הלא פסיכולוג » יום חמישי 24 יולי, 2008 23:06

את יודעת למה ללא שם לאה?
כי גם כשאתה רוצה לכתוב פה דברים לטובת מישהו אחר או לטובת הצדק, אתה מיד הופך לשיחת היום...מיד משייכים לך אינטרס או שאתה עובד אצל או ליד או בתוך המערכת או אלף סיבות למה לא להזדהות. הפורום הזה כל פעם מחדש מאפשר למעט אנשים להישמע כהמון. כבר דובר שהדרך היחידה לעצור את זה היא לא לאפשר כתיבה אנונימית בכלל או לא לפרסם הודעות אנונימיות כשהן נוגעות לביקורת קשה וחטטנית. זו המגבלה של המקום הקטן הזה וצריך להבין שאין מה להשוות את הפורום הזה לאחרים. הוא לא יכול לשמש מקום להשמעת ביקורת על עובדי ציבור, כי היא תמיד נוגעת ופוגעת בשכן או האחות או פשוט, כפי שנאמר פה, בחינוך של הילדים שלנו בעצמנו. אין דרך לכתוב כאן בלי שהויכוח יהפוך צהוב לעיני כל מי שלמד לקרוא.
ומכיוון שפנו אינספור פעמים לגילה ולעזרא אני מציע פשוט לא להתייחס להודעות האלה ולהכחיד אותן מהפורום כלעומת שבאו. עצם ההתייחסות מעצימה את הכותבים והם ממשיכים.
הלא פסיכולוג

תנו רבנן...

הודעהעל ידי רבי יוסיי מליז'נסקייא » יום שישי 25 יולי, 2008 12:07

ואם ...בכרכרה חפצה...הרי שמתת כנפי רשות קיבלה...
ואם...בקוורטת ימי ניהול חפצה...ויעלו אל המולך וידרשו ויקבלו...
ואם ...באוצר וממון חשקה....ויעלה העדר וישמע שוועתם וייעתר...
ואם באותות ומופתים כי אז יעשוהה באותו ומופתים ומלאה כל הארץ כבודו.
ולא נשכח כי מדרום תפתח החכמה ומצפון הרעה ולא יסף עוד. נאום ה'.
כי לא נסלח ולא נשכח ויהי שם הקב"ה מבורך.
רבי יוסיי מליז'נסקייא

חזור אל חינוך ודור צעיר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד