מה קורה לנו בחינוך?

מה שקשור לחינוך דור העתיד בערבה ולחינוך בכלל..
כדי לכתוב יש להרשם לפורום.

מה קורה לנו בחינוך?

הודעהעל ידי הצעקה » יום שבת 16 מאי, 2009 18:25

תושבים יקרים,
בימים אלו אנו מתכוננים לחגיגות 50 שנה להתיישבות בערבה ובמקביל מתכוננים להכנת שנת הלימודים הבאה.

אייך יכול להיות שעד כה לא יצאה הודעה מסודרת על מרגלית מור מנהלת בית הספר שיוצאת לחופשה ללא תשלום?
אייך בדיוק הולכים לפתוח כיתות א' עם 70 ילדים בשתיי כיתות?
מה קורה לנו כקהילה כך אנחנו הולכים לחגגו יום הולדת לערבה?
בחמש השנים האחרונות בית הספר היסודי ידע ימים יפים ומלאי פריחה והמועצה נהנתה מכל העשיה וזאת בזכותה של מנהלת חזקה בעלת תושיה רבה ואהבה אין סופית לילדינו. מנהלת זאת הצליחה לקחת את חדר המורים המפולג שהיה ולהפוך אותו למשפחה אוהבת חמה ומסורה הן לעבודה והן לתמידים.

לידיעה- מה אין שנה הבאה: מנהלת, מזכירה, מורה לאנגלית, מורה לכיתות ב ו- ד וזאת רק ההתחלה.

התעוררו, התחילו לעשות אנחנו ידועים כאנשים שיודעים לדבר ולדבר ולא לעשות הגיע הזמן לשעת מעשה.

בטח אתם אומרים שוב פעם אנונימי - חייבת אני לרשום באילום שם היות ואני תושבת האזור ועובדת מועצה ומחשש זה אינני יכולה לומר את שמי.

אל תתנו לה ללכת בואו נעצור את הזרם המוביל אותנו לתהום עמוק מאוד.
הצעקה

Re: מה קורה לנו בחינוך?

הודעהעל ידי דוד » יום ראשון 17 מאי, 2009 10:28

מה שחשוב זה הכסף.
אני קורא לנציגים שעוברים בבתים לגבייה של הכסף תפסיקו מיד בגלל שאף אחד לא מתכוון לשלם על סתם.
ובכלל עכשו אנחנו מחתימים נגד כל ענין התשלומים בעבור שום דבר.
חינוך=כסף
לא פה.
דוד

הודעהעל ידי SV » יום ראשון 17 מאי, 2009 13:02

*גם אני שמעתי על מרגלית שעוזבת ותהיתי למה לא פורסם רשמית, ומתי לכל הרוחות יתחילו לחפש ולפרסם מנהלת חדשה? בסוף אוגוסט?

*הייתי שמחה אם היו מעבירים עצומהאו קריאה או מה שזה לא יהיה כדי שהיא לא תלך כלל. בבית הספר היסודי היא עשתה עבודת קודש, וממש לא כדאי לחכות ולראות כמה זמן ייקח עד שהעבודה הטובה תתפורר. שווה לשלם יותר ולהשאיר אותה, על זה אני בטוחה שכל ההורים ישמחו לשלם.

*בימים אלה עובר "מודד" בחצרות הבתים , חברה חיצונית שמקבלת כסף מהמועצה שלנו לבדוק אם מהמדידה האחרונה שנעשתה לפני שנה לא הוספנו בניין בחצר.. מעניין שלזה יש כסף, והרבה, ועוד לחברה חיצונית! וזה נעשה כל חודש! תודה לאל, יש תקציב לבדוק אם אנחנו צריכים לשלם למועצה עוד 43 ש"ח...

* חוג לבישול- הנה דוגמא נוספת לאין אונות של מערכת החינוך! קודם מודיעים שיש חוג, גורמים להתרגשות ושמחה אצל הילדים, מבקשים שיביאו מתכונים, ואחר כך רואים שבעצם אין תנורים ואין צלוחיות ואין מגבות מטבח ( דרך אגב, לאן הלך הציוד ה"כבד?" מיקסרים, תנורים, מקרר, קערות, תבניות, כיריים, סירים?), ולא פותחים את החוג. ואז מבקשים לשנורר מההורים מגשים וכפיות... למה לא בצורה מסודרת??? קודם בודקים מה יש ואם אפשר לפתוח, אחר כך מגייסים כסף או תרומות להשלמת מה שחסר, ורק אז מכריזים בשמחה רבה על חזרת הפרוייקט הנחמד הזה, שפעם קראו לו כלכלת בית...

חלם זה כלום עומתנו. והילדים שלנו משלמים את המחיר. :x
SV

הודעהעל ידי יונית » יום שני 18 מאי, 2009 19:14

לידיעת כולם,
בעקבות פניה של קבוצת הורים בינהם מוועדי ההורים לתקשורת יעלו לשידור ברדיו דרום הורים על כל מה שקורה בחינוך.

עד עכשו נאספו 78 חתימות של בתי אב כנגד ההחלטה לגבות כספים
קודם תביאו מורים
יונית

חזור אל חינוך ודור צעיר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד