איגרת ראש המועצה- בענין היסודי- תעודת עניות

מה שקשור לחינוך דור העתיד בערבה ולחינוך בכלל..
כדי לכתוב יש להרשם לפורום.

איגרת ראש המועצה- בענין היסודי- תעודת עניות

הודעהעל ידי דליה » יום שבת 06 יוני, 2009 18:07

כדי שההודעה לא תחתך ע"י הדמוקרטיה אשתדל לא לתת סיבה

קיבלתי השבוע את איגרת ראש המועצה כמו רבים אחרים.והזדעזעתי. זה מה שאנחנו? זאתי הקהילה בה אנחנו חיים? על איזה חינוך אנחנו מדרים ובעיקר------------------ערכים.

קיים אדם בערבה שנותן מהחיים שלו לטובת הילדים, שהרים את בית הספר מתהום שכולנו היינו עדים לה שאוהב את העבודה ואת האנשים ובעיקר את הילדים.והאדם הזה עשה טעות חמורה הוא פשוט לא הסכים עם מה שחושבים למעלה אם חושבים בכלל ומה התגובה?
משפילים בלקיחת הרכב
משפילים כאשר נשיא המדינה מגיע
משפילים במכתבים לתושבים
ועוד מדברים איתנו על חינוך טוב ושונה.
י
ואני שואלת את כולנו- האם אנחנו נוהגים נכון?למה אנחנו מפקירים אדם מדהים ומסתכלים מהצד ןולא עושים כלום? למה הצוות שכל כך [b]הרבה היא עשה כדי שיגיע לאן שהגיע ועושה עבודת קודש לא קם ואומר עד כאן.[/b]למה האיש הכי קרוב אליה מסכים לנהל את בית הספר כשהוא יודע/ת על העוול הגדול שנעשה.
[b] מורים תתעוררו!!!!!!!!!!!!!!מחר זה אתם!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[/b]אני פונה אליך עזרא רבינס תתעורר!
קום ותעשה את מה שצריך לעשות.
תפקח את העיניים כי יהיה מאוחר עוד מעט.
האיגרת היא תעודת עניות לתושבי הערבה.היא בושה לכל מי שחושב שהוא מבין בחינוך.
לכתוב לבן אדם שעובד כמו חמור - בהצלחה בהמשך זו פשוט תעודת עניות.
אתה רוצה תהליך דמוקרטי ועושה בפירוש ההיפך ממה שנאמר באיגרת.
אני קוראת לכל התושבים בערבה להגיד לא ולא לשלם גרוש לתהליך של המועצה.
מבחינתי 1500 שקל הוא לא סכום במקום המנהלת.
עזרא- בבקשה תתעורר.
דליה

Re: איגרת ראש המועצה- בענין היסודי- תעודת עניות

הודעהעל ידי מורה שמתביישת » יום שבת 06 יוני, 2009 18:20

אני מורה בתיכון ואני מתביישת. אני שוב פעם בסרט הזה ולא רוצה להאמין אבל רוצה להגיד שאני מתביישת. היום שנה אחרי שמרגלית עזבה את התיכון אני חייבת לומר שיכולתי לעזור לה ולא עשיתי את זה. כשהיא התחילה את עניין סמינר ערכים גיחכתי ואמרתי לעצמי שזה לא יעבוד. לא האמנתי כשהיא עמדה בשער בית הספר ושלחה ילדים הבייתה בגלל לבוש. ואני התחבאתי בחדר המורים ולא הסכמתי לקחת חלק.
ראיתי אותה מנקה מדפים בעצמה וזורקת זבל בעצמה ועדיין לא הבנתי. כשהיא ביקשה מחלקנו לחנך אמרנו לה לא והיא המשיכה לבד עם כל מה שהיה לה על הראש ואני לא עזרתי.
היום קיבלנו את מה שקיבלנו.הערכים הפכו למשהו אחר ולא מחמיא בכלל והיום אני רוצה להגיד שטעיתי.ואני מתנצלת. ואומרת למורים שחושבים כמוני אבל מפחדים או עייפים לא לעמוד מהצד אלא לבוא ולהגיד את מה שאתם חושבים.
ולצוות של היסודי אני אומרת:אתם הגאווה שלה וזה הזמן שלכם להראות שהיא לא טעתה. אל תשבו בשקט.
אני קיבלתי ממרגלית עזרה כשכל מי שפניתי אליו אמר לי אי אפשר. התנאי היחיד שלה היה שאני לא אתבלבל ועבודה זו עבודה. ואני פישלתי בגדול.כשבאתי לדבר כשהיא עזבה היא אמרה לי שמאוחר מידי ועל זה אני לא אסלח לעצמי.
מורה שמתביישת

הודעהעל ידי אורח » יום שבת 06 יוני, 2009 21:47

לכותבים מעלי
רגע לפני שהשרשור הזה הופך להיות כמו כל האחרים
זה מצוין להחמיא למרגלית היא אכן שווה כל מילה ויותר, אבל הכיוון הפעם עושה רושם הוא התלהמות על חדר מורים שלה. אז עצרו לא חייבים להחמיא למישהו תוך השמצת אחר.
חדר המורים ביסודי לא שותף בתהליכים, אין לו זכות וטו. היו נסיונות עם רועי שנכשלו.
בטוח שחדר המורים יעשה הכל כדי לשמור במשך השנה הקרובה על הקיים - אל תשכחו זה חדר מורים שכבר הוכיח את עצמו בעבר (לפני שמרגלית הגיעה)
אורח

הודעהעל ידי אורחת » יום ראשון 07 יוני, 2009 7:11

אין פה התלהמות אלא בדיוק ההיפך. יש חדר מורים טוב וככה זה צריך להיות. זכותו של כל אחד לשאול שאלות.
אתה כותב שהיו נסיונות עם רועי ונכשלו- למה אנחנו כהורים לא יודעים על כך?זאת אומרת שגם המורים חושבים שזו טיפשות אז למה לא אומרים?
רועי הוא רק גיזבר. המלך עדיין לא הגיע וחבל שאנחנו לא יודעים. אפשר לקבל פירוט על הנסיונות?
אורחת

הודעהעל ידי אורח » יום ראשון 07 יוני, 2009 7:41

השאלה למה ההורים לא יודעים צריכה להשאל אחרי השאלה
מתי ועד ההורים נפגש והתיחס לאחרונה אל צוות המורים ?
התשובה : ראש השנה (עם עציץ)
כמה מורים החרימו את המפגש ?? ולמה ??
אורח

חזור אל חינוך ודור צעיר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד