איסוף פחי האשפה בספיר

זה המקום לשאול שאלות וגם לקבל תשובות. כדי לשאול יש להרשם לפורום.

מנהל: אוסי ניר

איסוף פחי האשפה בספיר

הודעהעל ידי ותיקה מספיר » יום שישי 03 נובמבר, 2006 0:32

בימי שני וחמישי מוקדם בבוקר ספיר מתעוררת לקול פצצות, בומים ורעשים של חבטות איומות, מלחמה. אני מרימה את הראש, הלב דופק בחוזקה מהבהלה שאליה התעוררתי. מנסה להבין מה קורה שם בחוץ. לפי הרעש של המשאית אני מבינה שזה אוטו הזבל שבא לפנות את האשפה. הרעש נמשך דקות ארוכות מאוד. עושה רושם שפועל ה "נקיון" חובט בפח בצורה חזקה ביותר, וכנראה מעיף אותו בכמה סלטות באויר, וחובט אותו על הארץ בעוצמה רבה ומגלגל אותו. ושוב ומעיף אותו באויר וזורק אותו לכל הרוחות. ואם לא די בכך שוב נשמעות חבטות איומות בום טרח ושוב כמה בומים. אלוהים ישמור מה לכל הרוחות הפועל הזה עושה? אם "הפועל" הזה היה מדבר בקול בטח היינו שומעים "אני אראה לך, ממני אתה תצא סמרטוט, קרוע וחבול, אני אקרע לך את הצורה, אני יוציא לך את הנשמה עד שתתפגר סופית, אני אתלוש לך את המכסה, אגזור אותך לגזרים." ושוב בום טרח... ועוד בום נוראי, הפח נפל ארצה. ואחרי כל זה הפח המסכן והחבול מובל למקומו יגע גמור וקרוע מהחבטות שקיבל. שניה שקט.. ואז מתחיל "הקונצרט" עם הפח הבא בתור. ככה זה נמשך שוב דקות ארוכות. ברחוב שלי יש כ- 6 פחים כולם קרועים. חלקם ללא מכסים. עד שאוטו הזבל יוצא מהרחוב שלי אני ממש מבועטת מהבומים האיומים. ואז אני שומעת את הקולות הרמים של החבטות גם מהרחובות הסמוכים.
אם לא די בכך, כאשר האוטו מגיע לרחבה של המועצה, שם מתנהלת מלחמה נוראית. כנראה לכוון את המכולה לאוטו.
פניתי לאשר אלימלך לפני כחודשיים ומחצה. אשר ענה לי בחביבות, שהוא לוקח זאת לתשומת לבו ושהנושא יטופל.
עברתי היום במספר רחובות במושב הסמוך לספיר, כדי לראות האם גם שם יש פחים קרועים? כאמור הפחים כיום נמצאים בסמוך לכביש. להפתעתי, הפחים שלמים נקיים ויפים, ואין סימני חבלה. (במקום להסתכל על הולכי על שתיים, אני מסתכלת על פחי אשפה...נו לאן הגעתי.) יוצא לי גם לשמוע גם את האוטו זבל שמגיע למושב לרוקן את הפחים. אף פעם לא שמעתי כאלה חבטות. (וזה לא משום שהפח רחוק, יש מקומות שהפח קרוב יותר לבית). אין לי מושג מה קורה כאן ולמה דווקא בספיר. אבל ברור לי שזה מצב בלתי נסבל. גם לאור העובדה שבמשך כל השנים בעבר לא שמעתי כאלה בומים. ובטח הפחים לא נראו כמו שהם כיום.
מאוד מצער שלוקחים קבלן פרטי, שלכאורה צריכה להיות עליו ביקורת עניינית, והוא עושה בו כבתוך שלו.
ותיקה מספיר
משתמש חדש

לותיקה מספיר

הודעהעל ידי אוסי ניר » יום חמישי 09 נובמבר, 2006 12:03

לותיקה מספיר ולכל הקוראים שלום רב,
ראשית, אני מתנצלת שלא השבתי עד כה להודעה. אני מקפידה בכל יום לעבור על ההודעות בפורום ולענות לפונים ולעדכן אותם בנעשה. חשובה לי מאוד התקשורת הזו. במקרה האמור, קראתי את התוכן מספר פעמים ואודה כי לא הבנתי האם מדובר בתיאור מצב, סיפור קצר או שאלה המצריכה תשובה. גילה טל הסבה את תשומת ליבי לעניין ואני מודה לה על כך.
לעצם העניין - כתבת שפנית לאשר אלימלך שאמר שלקח לתשומת ליבו ולטיפולו ואכן כך הדבר.נושא הפחים בספיר ומצבם נמצא כרגע בטיפול מזכיר המועצה. ישנן כמה החלטות שעומדות כרגע על הפרק. אשמח לעדכן אותך ואת יתר הקוראים כאשר יאושרו סופית.
לרשותך תמיד
אוסי ניר
סמל אישי של המשתמש
אוסי ניר
מנהלי דיונים

חזור אל שאלות ופניות לעובדי ציבור

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד