לאן נעלמה אילנה שגיא ?

זה המקום לשאול שאלות וגם לקבל תשובות. כדי לשאול יש להרשם לפורום.

מנהל: אוסי ניר

לאן נעלמה אילנה שגיא ?

הודעהעל ידי רוני סיבוני » יום רביעי 16 ינואר, 2008 15:38

שמעתי שאילנה שגיא פוטרה , התפטרה , התפוטרה , או איך שתקראו לזה , מתפקידה במתנ"ס במסגרת תהליכי ההבראה שהמתנ"ס עובר .
ברצוני לשאול מהו סוג ה " בריאות" שתהליך הבראה זה שואף אליו , אם מפטרים אדם שעשה יותר מכל אדם אחר למען התרבות בערבה ?
איך ייתכן שאדם שקיבל לידיו שממה , כלום , אפס ( איני מתכוונת לפגוע במי שהיה לפניה , אם היה . אני מתנצלת מראש אם מישהו ייפגע מדבריי , לא זו הכוונה , אך אין לי ספק שאיש לא פעל כאן בתחום התרבות הכלל אזורית כפי שפעלה אילנה ולאורך כל כך הרבה שנים ) ובמאמצים גדולים הצליח להביא אלינו אל -מעבר להררי חושך, מבחינת המתגוררים מצפון לצומת הערבה , הצגות , מופעים , הצגות ילדים ואמנים שונים והחזיק כאן שנים ארוכות ( אשמח אם מישהו יזכיר כמה , כי איני זוכרת ) , שנה אחר שנה תכניות תרבות מלאות , מגוונות ומעניינות שענו על טעמים שונים וגילאים שונים .
ניסיתי פעמים מעטות להציע למרצים לבוא להרצות כאן , כשנושא מסוים מאוד עניין אותי , אך התשובה תמיד הייתה " עד אליכם ? . . . . " ולאחריה באה טריקת טלפון .
אילנה ללא ספק שמעה תשובה זו מאות פעמים , אם לא יותר , ובכל זאת הצליחה למלא את אולם התרבות , ולפניו את אולם הספורט והאולם הקטן במתנ"ס במאות הצגות ומופעים של שחקן אחד או קבוצת שחקנים או נגנים קטנה , ולאחר מכן , כשהוקם האולם , בתיאטראות שלמים .

איך ייתכן שאדם כמו אילנה מנופנף מתפקידו ואיש לא קם לשאול למה ? מה קרה ? איך קורה דבר כזה ?

אם כך מתכוונים כוחות " התברואה " עתירי הניסיון " התברואתי " להבריא את המתנ"ס , כשם ש"הבריאו " מקומות אחרים , אוי לנו ואוי למתנ"ס ולתרבות בערבה .

ולאילנה – אם נגזר שכך , תודה גדולה לך על כל מה שעשית למעננו במשך שנים כה רבות .

אשמח מאוד אם ייפתח כאן דיון מכובד , ענייני ומזוהה ואם אקבל תשובה לשאלתי מהגורמים הממונים .
רוני סיבוני
משתמש ותיק

אילנה שגיא- תשובה לרוני סיבוני

הודעהעל ידי נעמי בקר » יום חמישי 17 ינואר, 2008 15:27

אילנה שגיא מסיימת בימים אלו את תפקידה ארוך השנים כרכזת תרבות במתנ"ס .
תרומתה של אילנה לקהילה כרכזת תרבות היתה רבה .
אנו מאחלים לאילנה הצלחה ומודים לה על השנים הרבות בו היתה חלק מצוות המתנ"ס.
נעמי בקר
משתמש חדש

בכל זאת , לאן נעלמה אילנה שגיא ?

הודעהעל ידי רוני סיבוני » יום ראשון 20 ינואר, 2008 18:32

נעמי , את פוליטיקאית מדופלמת . נתת תשובה דיפלומטית לעילא ולעילא , וריקה מתוכן . את יכולה להתקבל ישר לכנסת ואפילו לתפקיד בכיר בממשלה .
על כך אמר חנניה ריכמן :

דיפלומט הוא איש כזה ,
האומר בניב הכי חביב
דבר הכי . . . . ( מילה המתחרזת ב "זה " ) .

כמובן שלא קיבלתי תשובה איך יכול לקרות דבר כזה במחוזותינו .

חיכיתי כמה ימים . חשבתי שהפורום יתפוצץ מרוב תגובות , אך מהדממה שבאה כתגובה לשאלתי אין לי אלא להסיק שזה מה שמגיע לנו - כל ציבור מקבל את המנהיגים להם הוא ראויי .
כמה עצוב .
רוני סיבוני
משתמש ותיק

חזור אל שאלות ופניות לעובדי ציבור

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד