מה זאת אהבה...

חדשות והודעות מעניינות בנושאי מחשבים וכל מיני דברים שמצאנו באינטרנט.. לא חייבים להרשם בכדי לכתוב הודעה.

מנהל: גילה טל

מה זאת אהבה...

הודעהעל ידי גילה טל » יום שני 31 דצמבר, 2007 15:12

קבוצת חוקרים שאלה ילדים בגילאי 4 עד 8 את אותה השאלה: מה זאת אהבה?
למרבה הפלא היו התשובות הרבה יותר עמוקות ממה שהם העלו בדעתם:

כאשר סבתי חלתה בדלקת עורקים, היא לא יכלה להתכופף ולשים לק בציפורני הרגליים שלה. אז סבא שלי היה עושה את זה בשבילה, אפילו כשהוא בעצמו חלה בדלקת עורקים בידיים שלו. זאת אהבה. (רבקה בת 6).

אם מישהו אוהב אותך, יש לו דרך מיוחדת להגיד את השם שלך, ואתה יודע שהשם שלך נמצא בבטחה כאשר הוא נמצא בפה של אותו בנאדם. (בילי בן 4).

אהבה זה כשאתה הולך למסעדה כדי לאכול ונותן את רוב הצ`יפס שלך למישהו מבלי לדרוש משהו בתמורה (קריסי בת 6).

אהבה זה משהו שגורם לך לחייך גם כשאתה עייף (טרי בת 4).

אהבה זה כשאמא שלי מכינה קפה לאבא שלי ולוקחת שלוק כדי לוודא שהקפה אכן יצא טעים. (בני בן 7).

אהבה זה כשאת אומרת לילד שיש לו חולצה יפה ומאז הוא בא עם אותה חולצה כל יום (נואל בת 7).

אהבה זה כשהכלבלב שלך מלקק לך את כל הפרצוף גם אחרי שהשארת אותו כל היום לבד. (מרי-אן בת 4).

כאשר אתה מאוהב, הריסים שלך מתעופפים למעלה ולמטה ומתחתם נופלים כוכבים (קארין בת 6).

אהבה זה כשאמא רואה את אבא בשירותים ולא חושבת שזה מגעיל (מרק בן 6).

אם אינך אוהב, אסור לך בשום אופן לומר "אני אוהב". אבל אם אתה כן אוהב, אתה צריך להגיד את זה כל הזמן. אנשים שוכחים. (ג`סיקה בת 8 ).

אחד המדענים הסביר שהניסוי הזה היה למצוא את הילד בעל האינטליגנציה הרגשית היותר גבוהה מכולם.
הזוכה היה ילדון בן 4 ששכנו הזקן איבד את אישתו לא מזמן.
כאשר ראה שהזקן בוכה, נכנס הילדון לחצרו, טיפס על ברכיו והתיישב עליהם.
כשאימו שאלה מה בדיוק הוא אמר לשכן, הילדון ענה: "שום דבר, פשוט עזרתי לו לבכות"..

מעניין.. שאלו אתם את ילדיכם את אותה שאלה, ושתפו אותנו בתגובות - מה דעתכם?
גילה טל
"אינטרנט ערבה"
סמל אישי של המשתמש
גילה טל
Site Admin

חזור אל מחשבים ואינטרנט

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים