טיפים למחשב בריא!

חדשות והודעות מעניינות בנושאי מחשבים וכל מיני דברים שמצאנו באינטרנט.. לא חייבים להרשם בכדי לכתוב הודעה.

מנהל: גילה טל

טיפים למחשב בריא!

הודעהעל ידי uril » יום חמישי 25 דצמבר, 2008 22:13

התחילו לפעול נכון עכשיו,עם הרשימה הכי טובה והכי מונסחת לטיפים למחשב!

1) לא צריך לירשום ליפני הכתובת www. אני מתכוון שהרבה כותבים www.walla.co.il ופשוט אפשר בלי ה-www.

2) לפעמים כשצריך להקליד כתובת של איזה אתר, לאף אחד אין כוח.. אני מתכוון במקום לכתוב- walla.co.il אפשר פשוט לכתוב walla ואז ללחוץ על "Ctrl+Enter" והופ זה משלים לבד.

4) לפעמים המחשב עובד לאט ואין בו מקום נכון?! מומלץ בכל שבוע בערך להפעיל את תוכנה ש"מאחה" את הכונן. איך עושים?! בכלל לא בעייה.
*התחל*-*תוכניות*-*עזרים*-*כלי מערכת*-*מאחה הדיסק*.
אז, ניפתח חלון והוא שואל איזה כונן לאחה. אני ממליץ את כלום (אחד אחד)

5) תוכנות כמו אימיול קאזה או סבבה, מכבידות על המחשב.מומלץ להפעיל אותם רק כאשר אף אחד לא משתמש במחשב.

6) -לבעלי ווינדוס XP.- ליחצו בשולחן העבודה לחצן ימין עם העכבר, מאפיינים (אחרון). מגיע חלון. יש שם חלון "ערכת נושא" תילחצו שם ותבחרו באופציה- "קלאסי של windows". המחשב אולי יראה פחות טוב אבל יעבוד בצורה יותר משביעת רצון.

7) אם הורדתם שירים (וכדומה) ואתם רוצים את זה בתקיה שלכם. אל תלחצו על "העתק" או משהו כז, רק על "גזור" והדביקו בתקיה שלכם.

8) תשתדלו לא לכבות את המחשב בלי לילחוץ על "התחל" "כיבוי"- הרבה מכבים אותו מהכפתור של המחשב.. וזה רק מזיק לו (אני לא בטוח לגבי זה).

9) לעולם!לא לנתק את המחשב מהחשמל!(כשהוא דלוק).

10) תשתדלו לא להתקין תוכנות או משחקים בכונן C, אם הכונן הזה נהרס, הלך המחשב.

11) המנעו מלהיכנס לכונן C אם אתם לא כל כך מבינים. ואל תימחקו שום דבר משם! דבר אחד מחוק והמחשב יכול לא להדלק,

12) אם אתם רוצים להגדיל את מסך האינטרנט או ליראות כתובת של אתר שמוסתר, פשוט לחצו על F11 במקלדת- ליציאה לחצו שוב

אביא עוד בקרוב,תבדקו מדי פעם לעידכון..
אורי לבני!
גם אני חושב שמגיע לי להיות מנהל אינטרנט ומחשבים!
מעצב אתרים,בונה אתרים,עזרים בבניית אתרים,מפרסם טיפים ומדריכים!
תפנו אליי בנושא של בניית אתרים ועיצובם!
סמל אישי של המשתמש
uril
משתמש חדש

חזור אל מחשבים ואינטרנט

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד